Шевченківський районний суд м.Львова
Справа № 1328/4007/12
11 травня 2012 р. Львів
(місто)
Шевченківський районний суд м. Львова
(повне найменування суду)
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Донченко Ю.В.
(повне найменування суду) (прізвище, ініціали судді)
розглянувши заяву ОСОБА_1
(указати ім'я (найменування) заявника)
про стягнення з Державного підприємства Міністерства оборони України «Львівське будівельне управління» заборгованості по заробітній платі в сумі 5 521,87 грн.
(указати вимоги заявника)
відповідно до ст. ст. 94 ч.1, 115,117 КЗпП України, ст. ст. 96, 102,103, 367 ЦПК України
(посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги)
Наказую:
1. Стягнути з Державного підприємства Міністерства оборони України «Львівське будівельне управління»
(повне ім'я (найменування) боржника)
м. Львів, вул. Творча,11
( місце проживання або місцезнаходження боржника)
26008301410428 в Філія ПАТ Промінвестбанк в м. Львів
(розрахунковий рахунок боржника (юридичної особи) в установі банку, з якого потрібно стягнути кошти)
МФО 325633, ЗКПО 24298352
(за наявності-ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер(для фізичних осіб-платників податків)
на користь ОСОБА_1
(повне ім'я (найменування) стягувача)
АДРЕСА_1
(місце проживання або місце знаходження стягувача)
(розрахунковий рахунок стягувача (юридичної особи) в установі банку, на який потрібно стягнути кошти)
(за наявності-ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності(для юридичних осіб), індивідуальний номер(для фізичних осіб-платників податків)
5 521 ( п»ять тисяч п»ятсот двадцять одна) грн. 87 коп.
( указати, що саме, суму в гривнях цифрами і словами)
2. Стягнути з боржника в доход держави 107 (сто сім) грн. 30 коп. судових витрат на рахунок № 3121926700007 ( п. п. 4 п.1 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір».
(указати суму в гривнях цифрами та словами)
3. Судовий наказ в частині виплати заробітної плати за один місяць підлягає негайному виконанню.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
5. Судовий наказ може бути скасований на підставі заяви боржника, поданої до Шевченківського районного суду м. Львова протягом 10 днів з дня отримання судового наказу та доданих до неї документів.
Суддя: Ю. В. Донченко
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі -ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування, оформлену відповідно до статті 105 ЦПК України.
Відповідно до статті 106 ЦПК України в разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Судовий наказ може бути пред»явлений до виконання протягом трьох років.