Станично-Луганський районний суд Луганської області
Справа № 2-103/2012
12.03.2012 р. смт.Станиця Луганська Луганської області
Суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Дьоміна О.П. перевірив виконання вимог ст. 119-122 ЦПК України за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання правочину дійсним та визнання права власності,-
Позовна заява відповідає вимогам ст.119-122 ЦПК України, підстав для залишення позову без руху, повернення його позивачу, відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.
Керуючись ст. 11, 119-122, 127, 129 ЦПК України,
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання правочину дійсним та визнання права власності.
Призначити попереднє судове засідання на «21»березня 2012 р. на 09 год. 30хв.
Запропонувати відповідачам до початку попереднього судового засідання надати суду заперечення проти позову і посилки на докази, що їх обґрунтовують, крім того, надати суду копії паспортів.
Роз'яснити сторонам, що згідно зі ст. 131 ЦПК України вони зобов'язані подати свої докази чи повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання у справі. Докази, подані з порушенням цих вимог, не приймаються.
Сторони до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Направити копії ухвали особам, що беруть участь у справі, відповідачу разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів.
Суддя О.П.Дьоміна.