Ухвала від 17.02.2012 по справі 2а-1870/9098/11

УХВАЛА

17 лютого 2012 р.Справа № 2а-1870/9098/11

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Шевцова Н.В., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції в м. Суми на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 25.01.2012р. по справі № 2а-1870/9098/11

за позовом Державної податкової інспекції в м. Суми

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Солодкий вік"

третя особа Виконавчий комітет Сумської міської ради

про скасування державної реєстрації змін до установчих документів,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 25.01.2012р. відмовлено в задоволені позову Державної податкової інспекції в м. Суми до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Солодкий вік" третя особа Виконавчий комітет Сумської міської ради про скасування державної реєстрації змін до установчих документів .

На зазначену постанову Державною податковою інспекцією в м. Суми подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції в м. Суми на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 25.01.2012р. по справі № 2а-1870/9098/11 за позовом Державної податкової інспекції в м. Суми до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Солодкий вік" третя особа Виконавчий комітет Сумської міської ради про скасування державної реєстрації змін до установчих документів.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) Шевцова Н.В.

ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ: Шевцова Н.В.

Попередній документ
23820637
Наступний документ
23820639
Інформація про рішення:
№ рішення: 23820638
№ справи: 2а-1870/9098/11
Дата рішення: 17.02.2012
Дата публікації: 08.05.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: