Рубіжанський міський суд Луганської області
19.12.2011 3-1727/11
Суддя Рубіжанського міського суду Луганської області Цецора О.Р., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ м. Лисичанська УДАІ УМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 130 ч. 2 КУпАП,
встановив:
До Рубіжанського міського суду Луганської області надійшов матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 130 ч. 2 КУпАП.
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення серії ВВ1 № 358151 від 25.10.2011 р., 25 жовтня 2011 року о 09-25 год. водій ОСОБА_1, рухаючись по вул. Б. Хмельницького м. Рубіжне, керував автомобілем «АЗЛК 408», держ. номер НОМЕР_1 з ознакою алкогольного сп'яніння -запахом алкоголю з ротової порожнини, чим порушив п. 2.9 Правил дорожнього руху України, від проходження огляду на стан сп'яніння відмовився у присутності свідків.
Факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВВ1 № 358151 від 25.10.2011 р.;
- поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3
Суд, враховуючи всі обставини справи, особу правопорушника, зокрема те, що ОСОБА_1 протягом року 22.08.2011 притягувався до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КпАП України, вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.
Суд вважає доведеним вчинене ОСОБА_1 адміністративне правопорушення за ст. 130 ч. 2 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 130 ч. 2, 284, 285 КУпАП, суд, -
постановив:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 2 (два) роки без оплатного вилучення транспортного засобу.
Постанова може бути оскаржена в десятиденний строк з дня її винесення.
Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Луганської області через Рубіжанський міський суд.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КУпАП, якщо така скарга не була подана.
У разі подання апеляційної скарги постанова суду, якщо її не було скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя О.Р. Цецора