25 квітня 2012 року м. Одеса
Малиновський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді Передерко Д.П.
при секретарі Романовій Л.О..
представника ЧВК- (№ 74) Гусак В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Одеси подання адміністрації Чорноморської виправної колонії УДПтСУ в Одеській області (№ 74) про встановлення адміністративного нагляду у відношенні засудженої ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Червонограда Львівської області, українки, громадянки України, що мешкає у АДРЕСА_1, раніше судима: 21.07.2005 року Червоноградським міським судом Львівської області за ст.ст. 187 ч. 2, 69, 186 ч, 3, 69, 185 ч. 2, 70 КК України до 3 років позбавлення волі, засуджена 12.12.2008 року Червоноградським міським судом Львівської області за ст.ст. 186 ч. 2, 185 ч. 2, 357 ч. 1, 70 КК України до 4 років позбавлення волі,-
До Малиновського районного суду надійшло подання адміністрації Чорноморської виправної колонії УДПтСУ в Одеській області (№ 74) про встановлення адміністративного нагляду у відношенні ОСОБА_2 з 16.03.2009 року. Початок строку 06.05.2008 року, кінець строку 06.05.2012 року.
За період відбування покарання в місцях позбавлення волі за порушення режиму утримання має двадцять одне стягнення, тринадцять з яких є діючі. По прибутті до установи була працевлаштована у швейному цеху швачкою. До роботи ставилась не сумлінно. Швейні процеси у категоричній формі виконувати відмовлялась. На зауваження та бесіди не реагувала. На даний час до роботи ставиться не завжди відповідально. Виробничі показники вищі за бригадні. Потребує постійного контролю з боку цехового персоналу. Наказом № 38 від 22.01.2010 року поставлена на профілактичний облік, як схильна до втечі, наказом № 7 від 06.01.2011 року схильна до членоушкодження. На заходи виховного характеру реагує слабо. Вину визнає.
Представник ЧВК УДПтСУ в Одеській області (№ 74) просив суддю задовольнити подання та встановити адміністративний нагляд, на підставі ст.ст. 3 п «б», 6 Закону України від 01.12.1994 року «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі».
Вивчив матеріали справи, вислухавши думку представника ЧВК, суд вважає необхідним задовольнити подання адміністрації ЧВК (№ 74) та встановити адміністративний нагляд у відношенні ОСОБА_2 відповідно до Закону України від 01.12.1994 року «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі.
На підставі вище викладеного, керуючись ст. 3 п. «б», ст. 6 Закону України від 01.12.1994 року «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд, -
Встановити у відношенні засудженої ОСОБА_2 адміністративний нагляд за місцем проживання, строком на 1 рік, а також обмеження, передбачені ст. 10 діючого Закону:
1. Заборона виходу з будинку (квартири) за адресою: АДРЕСА_1 з 23.00 до 06.00.
2. Заборона виїзду за межі м. Червонограда Львівської області.
3. Реєстрація в міліції один раз на місяць.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному суді Одеської області протягом 15 діб з моменту її оголошення.
СУДДЯ: /підпис/