Копія Справа № 2н-4212/08/1170
Категорія статобліку -10.3.1
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
про залишення заяви без руху
26 січня 2012 року м. Кіровоград
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Флоренко О.Ю. розглянувши заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області про перегляд за нововиявленими обставинами поставнови суду, -
25 січня 2012 року до Кіровоградського окружного адміністративного суду від Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області надійшла заява про перегляд за нововиявленими обставинами постанови суду від 23.04.2009 р.
Згідно п. 1 ч. 2 ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначається найменування адміністративного суду, до якого подається заява про перегляд.
Вищезазначену заяву подано без додержання вимог встановлених п. 1 ч. 2 ст. 248 КАС України. Так, в заяві не зазначено правильне найменування адміністративного суду, до якого вона подана, а зазначено: "Районний суд м. Кіровограда. Суддя Притула", тому заявнику потрібно зазначити в заяві, повне правильне найменування адміністративного суду, до якого вона подана.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 248 КАС України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначаються ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає заяву, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
На порушення норм п.2. ч.2 ст. 248 КАС України, заявником в заяві зазначено: "Позивач: ОСОБА_1", але не зазначено повне найменування заявника, його поштової адреси, номеру засобу зв'язку, адресу електронної пошти (якщо такі є), а тому в заяві потрібно зазначити: повне найменування заявника, поштову адресу, номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти (якщо такі є).
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 248 КАС України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначається судове рішення, про перегляд якого за нововиявленими обставинами подається заява.
Порушуючи норми п. 3 ч. 2 ст. 248 КАС України, заявник не зазначив у заяві повні реквізити судового рішення, яке він просить переглянути, що не дає суду можливості його ідентифікувати, а саме, у заяві не зазначено номеру справи, у якій винесена постанова суду від 23.04.2009 р., також не заначено назви позивача і відповідача та предмету спору у відповідній адміністративній справі, а тому заявникові слід зазначити наведені реквізити судового рішення.
На підставі п. 4 ч. 2 ст. 248 КАС України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначаються обставини, що могли вплинути на судове рішення, але не були відомі та не могли бути відомі суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи.
Із заяви вбачається, що її вимоги мотивовані прийняттям Конституційним Судом України рішення від 26.12.2011 р. у справі №20-рп/2011 "Щодо відповідності Конституції України (конституційності) пункту 4 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік"", але заявник не пояснює, яким чином ця обставина могла бути відома суду та заявнику під час вирішення справи у 2008-2009 р.р., а також яким чином вона могла вплинути на постанову суду від 23.04.2009 р., у якій аналізувалися норми Законів України про Державний бюджет України на 2006-2008 роки.
За таких умов, на виконання вимог п. 4 ч. 2 ст. 248 КАС України, суд вважає за необхідне зобов'язати заявника зазначити у своїй заяві обставини, що могли вплинути на судове рішення, але не були відомі та не могли бути відомі суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи.
У відповідності до п. 5 ч. 2 ст. 248 КАС України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначаються обґрунтування з посиланням на докази, що підтверджують наявність нововиявлених обставин, та зміст вимог особи, яка подає заяву, до суду.
Як вбачається із заяви, заявник просить: "2. Скасувати вищезазнечене рішення рішення позивача управління зобов'язання здійснити нарахування та виплату та прийняти нову постанову про відмову в задоволенні позових вимог в повному обзязі", хоча у попередній вимозі просить прийняти заяву про перегляд постанови суду від 23.04.2009 р. за нововиявленими обставинами, отже невідомо, яке саме рішення просить скасувати заявник.
Тому, відповідно до п.5 ч.2 т. 248 КАС України, слід зобов'язати заявника уточнити прохальну частину його заяви, шляхом зазначення повних реквізитів судового рішення, яке просить скасувати заявник за результатами його перегляду за нововиявленими обставинами.
Згідно з ч. 3 ст. 250 КАС України, до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 248 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
У відповідності до ч. 1 ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
За таких обставин, суд вважає за необхідне залишити заяву без руху на підставі ч. 1 ст. 108 КАС України, встановивши строк для усунення заявником виявлених недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст. 108, ст. ст. 248, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, -
1. Залишити без руху заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області про перегляд за нововиявленими обставинами поставнови суду.
2. Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області надати до суду, у строк до 09 лютого 2012 року, заяву із зазначенням: повного правильного найменування адміністративного суду, до якого вона подана; повного найменування заявника, його поштової адреси, номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти (якщо такі є); номеру справи, у якій винесена постанова суду від 23.04.2009 р., назву позивача і відповідача та предмету спору у відповідній адміністративній справі; обставин, що могли вплинути на судове рішення, але не були відомі та не могли бути відомі суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи; а також уточнити прохальну частину його заяви, шляхом зазначення повних реквізитів судового рішення, яке просить скасувати заявник за результатами його перегляду за нововиявленими обставинами.
3. Роз'яснити заявнику, що заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню, якщо він не усуне зазначені судом недоліки заяви у встановлений строк.
4. Копію ухвали про залишення заяви без руху невідкладно надіслати особі, що звернулася з нею до суду.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали суду, апеляційної скарги через Кіровоградський окружний адміністративний суд, з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя (підпис) О.Ю. Флоренко
Згідно з оригіналом:
Суддя О.Ю. Флоренко