Ухвала від 20.04.2012 по справі 2а/0570/4775/2012

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

20 квітня 2012 р. Справа № 2а/0570/4775/2012

приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Череповський Є.В., розглянувши у приміщенні суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17, позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Іллічівському районі міста Маріуполя Донецької області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення примусово сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1890,53 гривень,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_1, звернувся до суду із позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Іллічівському районі міста Маріуполя Донецької області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення примусово сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1890,53 гривень.

Адміністративний позов визнано таким, що відповідає вимогам ст. 17, 18, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, поданий у строк встановлений законом з матеріалами достатніми для відкриття провадження.

Керуючись ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Вiдкрити провадження в справi за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Іллічівському районі міста Маріуполя Донецької області, Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області про стягнення примусово сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1890,53 гривень.

2. Призначити справу до судового засiдання на 07 травня 2012 року о 10 год. 30 хв. в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17.

3. Зобов'язати позивача надати:

- довіреність на представника згідно зі статтями 58, 59 Кодексу адміністративного судочинства України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії та документ, що підтверджує його особу (для огляду);

- оригінали (для огляду) документів, копії яких приєднані до позовної заяви;

- надати власне письмове підтвердження про те, що у провадженні цього або іншого адміністративного суду немає справи про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав;

4.Зобов'язати відповідача надати:

- довіреність на представника згідно зі статтями 58, 59 Кодексу адміністративного судочинства України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії та документ, що підтверджує його особу (для огляду);

- письмові заперечення проти позову;

- докази, що підтверджують заперечення;

Явка представників сторін у судове засідання є обов'язковою.

Інформація про права та обов'язки сторін та інших осіб, які беруть участь у справі передбачені статтями 49, 51, 54 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені в додатку до ухвали.

Адміністративна справа розглядатиметься Донецьким окружним адміністративним судом суддею Череповським Євгеном Володимировичем одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Череповський Є.В.

Попередній документ
23713767
Наступний документ
23713769
Інформація про рішення:
№ рішення: 23713768
№ справи: 2а/0570/4775/2012
Дата рішення: 20.04.2012
Дата публікації: 03.05.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: