83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
30.10.08 р. Справа № 21/116
Позивач: Державне підприємство «Донецька залізниця» м. Донецьк
до відповідача: Відкритого акціонерного товариства “Шахтоуправління “Покровське» (попереднє найменування ВАТ “Вугільна компанія “Шахта Красноармійська-Західна №1») м. Красноармійськ
про стягнення 5 334,35грн.
Суддя Матюхін В.І.
Представники:
позивача: Ігнатова Н.О. - пров. юр.
відповідача: Курілович В.В. - юр. філії ЦЗФ “Чумаківська», Сердюченко Ю.М. - за дов., Бондаренко О.О. - інж.
Державне підприємство «Донецька залізниця» звернулося із позовом до Відкритого акціонерного товариства “Шахтоуправління “Покровське», попереднє найменування якого було ВАТ “Вугільна компанія “Шахта Красноармійська-Західна №1», про стягнення 5 334,35грн., у тому числі:
- 2 246,63грн. - плата за користування вагонами;
- 3 087,72грн. - збір за зберігання вантажу.
Відповідачем на виконання ухвали суду від 14.10.08р. надане правове обґрунтування значення термінів “затримка вагонів, пов'язана з митним оформленням» і “знаходження вагонів під митним оформленням».
Сторонами у засіданні подане клопотання про продовження строку розгляду справи на 1 місяць і перенесення слухання на інший день.
Клопотання судом задоволене.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.69, 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
Продовжити строк розгляду справи на 1 місяць до 20.12.08 року.
Відкласти розгляд справи на 09:30 год. 26.11.08 року.
Позивачеві надати правове обґрунтування значення термінів “затримкавагонів, пов'язана з митним оформленням» і “знаходження вагонів під митним оформленням».
Явка представників сторін у засідання суду обов'язкова.
Суддя
Надруковано примірників:
1 - до справи;
1 - позивачу;
1 - відповідачу.
Виконала:
Тел.381-91-18