Ухвала від 03.04.2012 по справі 2а-8940/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

03 квітня 2012 року № 2а-8940/11/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кузьменка В.А., за участю секретаря Хижняк І.В. та представників:

позивача 1: не з'явились.;

позивача 2: не з'явились;

відповідача 1: не з'явились;

відповідача 2: не з'явились;

відповідача 3: не з'явились;

третьої особи: Семака І.А.

розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу

за позовом1. Вишгородської районної ради Київської області 2. Фонду комунального майна Вишгородського району

до1. Київської обласної ради 2. Вишгородської міської ради Київської області 3. Виконавчого комітету Вишгородської міської ради Київської області

третя особаДочірнє підприємство "ГЕРА" Товариства з обмеженою відповідальністю "Беназір"

провстановлення наявності компетенції та зобов'язання вчинити дії, встановлення відсутності компетенції, визнання протиправним та скасування рішення, визнання дій протиправними

ВСТАНОВИВ:

22 червня 2011 року (відповідно до відмітки служби діловодства суду) Вишгородська районна рада Київської області (далі по тексту -позивач 1) та Фонд комунального майна Вишгородського району (далі по тексту -позивач 2) звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Київської обласної ради (далі по тексту -відповідач 1), Вишгородської міської ради Київської області (далі по тексту -відповідач 2) та Виконавчого комітету Вишгородської міської ради Київської області (далі по тексту -відповідач 3), за участю третьої особи Дочірнього підприємства "ГЕРА" Товариства з обмеженою відповідальністю "Беназір" (далі по тексту третя особа, ДП "Гера" ТОВ "Беназір"), в якому просить: 1) встановити наявність компетенції у Київської обласної ради щодо контролювання роботи Вишгородської міської ради при прийнятті рішень; 2) зобов'язати Київську обласну раду вжити заходи, спрямовані на усунення порушень законодавства України з боку Вишгородської міської ради при прийнятті рішень; 3) встановити відсутність компетенції у Виконавчого комітету Вишгородської міської ради та Вишгородської міської ради на управління та розпорядження майном, що перебуває у власності (управлінні) Вишгородської районної ради Київської області та прийняття рішення від 23 вересня 2010 року №258; 4) визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради від 23 вересня 2010 року №258; 5) визнати протиправними дії Вишгородської міської ради щодо використання повноважень Вишгородської районної ради Київської області.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 червня 2011 року відкрито провадження в адміністративній справі №2а-8940/11/2670, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 15 липня 2011 року.

В судовому засіданні 15 липня 2011 року, у зв'язку з необхідністю надання додаткових доказів, оголошено перерву до 20 липня 2011 року.

Крім того, в судовому засіданні 15 липня 2011 року представником третьої особи заявлено клопотання про зупинення провадження у справі, розгляд якого відкладено у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів.

20 липня 2011 року в судове засідання не прибули представники позивачів у зв'язку з чим судом оголошено про відкладення розгляду справи на 02 серпня 2011року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02 серпня 2011 року провадження у справі зупинено до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі №2а-1006/2011 за позовом Фонду комунального майна Вишгородського району до Вишгородської міської ради, третя особа -ДП "ГЕРА" ТОВ "Беназір", про визнання незаконними та скасування рішення Вишгородської міської ради від 23 вересня 2010 року №258 та виданого на його підставі свідоцтва про право власності від 29 жовтня 2010 року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 березня 2012 року поновлено провадження у справі та призначено справу до судового розгляду на 03 квітня 2012 року.

26 березня 2012 року (відповідно до відмітки служби діловодства суду) позивачі подали спільне клопотання про відкликання позовної заяви та залишення її без розгляду.

В судовому засіданні 03 квітня 2012 року судом поставлено на розгляд клопотання Вишгородської районної ради Київської області та Фонду комунального майна Вишгородського району про відкликання позовної заяви та залишення позову без розгляду. Представник третьої особи заявлене клопотання підтримав.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви Вишгородської районної ради Київської області та Фонду комунального майна Вишгородського району без розгляду.

На підставі вищенаведеного, пункту 5 частини першої статті 155, статті 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Вишгородської районної ради Київської області та Фонду комунального майна Вишгородського району про відкликання позовної заяви задовольнити.

2. Залишити позовну заяву Вишгородської районної ради Київської області та Фонду комунального майна Вишгородського району без розгляду.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.А. Кузьменко