36000, м.Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
26.06.2008
Справа № 18/92
по заяві Товариства з обмеженою відповідальністю "МПК-Аль-Ямі", с.Липове
про визнання банкрутом
Суддя Ореховська О.О.
Представники сторін:
від кредитора: не з"явився
ліквідатор: Гриценко І.П.
Склад суду змінено на підставі ухвали заступника голови господарського суду Полтавської області від 12.05.08р.
Розглянувши матеріали справи № 18/92 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "МПК-Аль-Ямі", встановив:
постановою господарського суду від 07.08.07р. по справі №18/92 підприємство визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Гриценка І.П.
Ліквідатором надано суду для затвердження звіт та ліквідаційний баланс банкрута. При розгляді вказаного звіту виникла необхідність у витребуванні додаткових доказів.
За даних обставин розгляд справи підлягає відкладенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 77 ГПК України, суд, -
1.Відкласти розгляд справи на 14.08.08р. на 11 год. 45 хв.
2.Явку представників комітету кредиторів та ліквідатора визнати обов"язковою.
3.Зобов"язати ліквідатора надати суду довідку з БТІ щодо відсутності чи наявності у боржника нерухомого майна, докази перерахування коштів від продажу майна банкрута.
4.Копії ухвали направити комітету кредиторів, ліквідатору Гриценку І.П.
Суддя Ореховська О.О.