Ухвала від 12.04.2012 по справі 2а/2370/1136/2012

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

12 квітня 2012 року Справа № 2а/2370/1136/2012

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гарань С.М., розглянувши матеріали адміністративного позову,

поданого прокурором міста Черкаси

доЧеркаської міської ради

провизнання незаконним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

До суду з адміністративним позовом звернувся прокурор міста Черкаси, в якому просить визнати незаконним та скасувати рішення Черкаської міської ради від 24.03.2006 р. № 9-322 «Про надання приватному підприємцю ОСОБА_1 земельної ділянки в оренду АДРЕСА_1».

Вивчивши позовну заяву, суддя вважає, що вона не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому повинна бути залишена без руху для усунення недоліків, виходячи з наступного.

Відповідно до статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати його підписання. Зокрема, частиною 5 вказаної статті визначено, що з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, який підтверджує повноваження представника.

Як вбачається з позову з додатками, поданого прокурором міста Черкаси, у доданих до нього матеріалах відсутній документ на підтвердження повноважень особи, якою підписано даний позов.

Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Так, на адресу суду направлено позов, а в доданих до нього матеріалах відсутні належні докази надіслання відповідачу копії позову та доданих до нього документів, оскільки позивачем прикладено лише реєстр відправлень простої кореспонденції, що суперечить вимогам частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Також суд звертає увагу на те, що відповідно до частини 1 статті 106 окрім іншого в позові також зазначається: ім'я (найменування) позивача, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є, та ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

В поданому позові окрім поштових адрес сторін не зазначено інших засобів зв'язку з ними, що суттєво звужує можливість суду у випадку необхідності своєчасно здійснити термінові виклики чи повідомлення, з'ясувати причини неприбуття сторони до суду.

Враховуючи викладене, позивачу необхідно надати строк для усунення зазначених недоліків.

Керуючись статтями 106, 107, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву, подану прокурором міста Черкаси до Черкаської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення, -залишити без руху.

Позивачу надати строк до 26 квітня 2012 року для усунення недоліків позовної заяви.

У разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде повернута позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня її проголошення або з дня її отримання стороною за правилами, встановленими статтями 185 -187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя С.М. Гарань