про залишення позовної заяви без руху
12 квітня 2012 року Справа № 2а/2370/1137/2012
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гаращенко В.В., перевіривши матеріали позовної заяви, поданої ОСОБА_1 до Уманського міського відділу державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції про визнання дій протиправними, а постанови незаконною,
ОСОБА_1 звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду з позовом до Уманського міського відділу державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції про визнання постанови начальника Уманського міського відділу державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції Гудзовського О.О. від 28.03.2012 року прийнятої за результатами розгляду скарги позивача на дії державного виконавця по виконанню виконавчого листа №2-443 виданого Уманським міськрайонним судом 31.07.2007 року про визначення порядку користування земельною ділянкою розташованою АДРЕСА_1.
Структура позовної заяви, що містить перелік загальних для всіх позовних заяв елементів, які дають необхідну інформацію для вирішення судом питання про можливість відкриття провадження в адміністративній справі, визначено статтею 106 КАС України, зокрема, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначається ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
Як вбачається зі змісту заявленого позову ОСОБА_1 оскаржує постанову начальника Уманського міського відділу державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції Гудзовського О.О. про розгляду скарги на дії державного виконавця.
Частиною 3 ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження»встановлено, що скарга на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця подається начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець та відповідно до ч. 8 вказаної статті Закону за результатами розгляду скарги начальник відділу виносить постанову про її задоволення чи відмову, яка в десятиденний строк може бути оскаржена до вищестоящого органу державної виконавчої служби або до суду.
Разом з тим, позивач зазначив у позовній заяві відповідача - Уманський міський відділ державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції, а не посадову особу в особі начальника.
Крім того, в силу ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Як вбачається зі змісту заявленого позову та доданих до нього документів позивач обов'язку щодо обґрунтування заявлених вимог з наданням належних доказів не виконав.
За таких обставин позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, а тому, згідно ст. 108 КАС України, підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку до 04 травня 2012 року для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 106, 108 КАС України, суддя -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Уманського міського відділу державної виконавчої служби Уманського міськрайонного управління юстиції про визнання дій протиправними, а постанови незаконною -залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 строк до 04 травня 2012 року для усунення недоліків позовної заяви.
Роз'яснити ОСОБА_1, що у разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачеві.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.В. Гаращенко