Ухвала від 15.02.2012 по справі 2а-933/12/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002

УХВАЛА

про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі

15 лютого 2012 р. Справа № 2а-933/12/1470

Суддя Миколаївського окружного адімністративного суду Біоносенко В. В., розглянув позовну заяву і додані до неї матеріали

Публічного акціонерного товариства "Український Професійний Банк",

доЗаводського відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції, Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Укрспецреалізація",

треті особиОСОБА_2,

провизнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, публічне акціонерне товариство "Український Професійний Банк", звернувся до суду з адміністративним позовом до Заводського відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції та ТОВ «Торговий дім Укрспецреалізація», третя особа ОСОБА_2, про визнання дій протиправними та зобов'язання відповідачів вчинити певні дії

У відкритті провадження в адміністративній справі необхідно відмовити з наступних підстав.

При дослідженні позовних матеріалів з'ясовано, що позивач звернувся до адміністративного суду з позовом на дії державної виконавчої служби щодо виконання рішень суду у цивільній справі.

Відповідно до ч. 1 ст. 181 КАС України, учасники виконавчого провадження (крім державного виконавця) та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до адміністративного суду із позовною заявою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби порушено їхні права, свободи чи інтереси, а також якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності таких осіб.

Відповідно до ст.ст. 383, 384 Цивільно-процесуального кодексу України учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчий дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважать, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення порушено їхні права чи свободи. Скаргу може бути подано до суду безпосередньо або після оскарження рішення, дії або бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби до начальника відповідного відділу державної виконавчої служби. Скарга подається до суду, який видав виконавчий документ.

Як вбачається з матеріалів адміністративної справи виконавчий лист по справі №2-538/11 від 27.04.2011 року виданий Заводським районним судом м. Миколаєва.

Таким чином, суд приходить до висновку, що зазначену справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Повторне звернення тієї ж особи до адміністративного суду з такою самою заявою, щодо якого постановлено ухвалу про відмову у відкритті провадження, не допускається.

На підставі вищенаведеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 109 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі.

2. Ухвалу про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі надіслати позивачу невідкладно разом із позовною заявою ті усіма доданими до неї матеріалами.

3.Апеляційна скарга на цю ухвалу може бути подана до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд, протягом п'яти днів з дня її отримання.

Суддя В. В. Біоносенко