Ухвала від 24.02.2012 по справі 2а-4315/11/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002

УХВАЛА

24.02.2012р. № 2а-4315/11/1470

м.Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Мавродієвої М.В., розглянувши в порядку письмового провадження питання, стосовно виправлення описки допущеної в ухвалі суду від 19 жовтня 2011 року та у постанові від 14.12.2011 у справі

за позовомПрокурор Новоодеського району Миколаївської області, вул. Жовтнева, 19,Нова Одеса,Новоодеський район, Миколаївська область,56600

в інтересах держави в особіНовоодеський районний центр зайнятості Миколаївської області, вул. Леніна, 214,Нова Одеса,Новоодеський район, Миколаївська область,56602 Миколаївський обласний центр зайнятості, вул. Нікольська, 68,Миколаїв,54001

доОСОБА_2, АДРЕСА_1

пропозов на суму 2860,18 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Миколаївського окружного адміністративного суду від 19.10.2011 року відкрито провадження в адміністративній справі та винесено судове рішення.

Оскільки, у вступній частині ухвали від 19.10.2011 та у вступній та резолютивній частинах постанови від 14.12.2011 було допущено описку, а саме: замість фрази «до відповідача: ОСОБА_2»помилково зазначено: «до відповідача: ОСОБА_3», суд з власної ініціативи вважає за необхідне внести в ухвалу та постанову суду відповідні виправлення.

Керуючись ст.ст. 160, 169 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Не змінюючи суті, внести виправлення у вступну частину ухвали від 19.10.2011 та у вступну та резолютивну частини постанови суду від 14.12.2011, а саме: замість фрази «до відповідача: «Короткого Максима Володимировича», читати: «до відповідача: «Короткого Максима Вадимовича».

Ухвала про виправлення описки може бути оскаржена.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя Мавродієва М.В.

Попередній документ
23536670
Наступний документ
23536672
Інформація про рішення:
№ рішення: 23536671
№ справи: 2а-4315/11/1470
Дата рішення: 24.02.2012
Дата публікації: 21.04.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Миколаївський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо: