Ухвала від 11.11.2008 по справі 16/238-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

11.11.08р.

Справа № 16/238-08

За позовом Прокурора м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Дніпропетровської міської ради, м. Дніпропетровськ

до Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій", м. Дніпропетровськ

про стягнення 300 647 грн. 66 коп.

Суддя ЗАГИНАЙКО Т.В.

Представники:

від прокуратури: Ткаченко О.В.- помічник прокурора, дов. від 27.10.08р. №2710вих.08;

від позивача: Лазуренко К.О.- юрисконсульт, дов. від 12.02.08р. №4/11-68;

від відповідача: Калмикова І.В.- юрисконсульт, дов. від 05.11.08р.

СУТЬ СПОРУ:

Прокурор просить стягнути з відповідача на користь позивача 300 647 грн. 66 коп. - пеню за порушення умов договору від 05.03.08р. купівлі-продажу земельної ділянки.

Відповідач відзиву на позов не надав, а звернувся до господарського суду з клопотанням (вх.№16171 від 11.11.08р.), в якому просить припинити провадження у справі за відсутністю предмету спору, оскільки: - звернення прокурора в інтересах держави не належить до його компетенції, бо спір виник з договірних відносин між відповідачем та Дніпропетровською міською радою, яка на підставі пункту 12 перехідних положень Земельного кодексу України виступає розпорядником земель, що перебувають у комунальній власності останньої; - прокурор повинен подавати позовну заяву в інтересах органу, який уповноважений здійснювати функції держави у спірних правовідносинах; - Дніпропетровська міська рада, розпоряджуючись комунальними земельними ділянками, не здійснює функції держави, а здійснює самоврядні функції щодо розпорядження об'єктом комунальної власності; - у матеріалах справи відсутні докази на підтвердження перебування у державній власності земельної ділянки, яку було придбано відповідачем у позивача відповідно до договору купівлі-продажу від 05.03.08р. №242295.

Суд не вбачає підстав для задоволення клопотання відповідача та припинення провадження у справі.

У зв'язку з необхідністю витребування неподаних відповідачем - 1 доказів, спір не може бути вирішено у даному засіданні і розгляд справи підлягає відкладенню.

На підставі викладеного, керуючись пунктом 2 статті 77, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 02.12.2008р. на 11 год.30 хв., каб.№ 7.

До судового засідання надати:

Відповідачу (повторно):

- відзив на позов.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.

Роз'яснити сторонам, що згідно з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

СУДДЯ

Т.В. ЗАГИНАЙКО

Попередній документ
2323231
Наступний документ
2323233
Інформація про рішення:
№ рішення: 2323232
№ справи: 16/238-08
Дата рішення: 11.11.2008
Дата публікації: 18.11.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: