Ухвала від 30.10.2008 по справі АС12/615-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

30.10.08

Справа №АС12/615-08.

Господарський суд Сумської області у складі судді Костенко Л.А., при секретарі судового засідання Бардаковій О.М., за участю представників позивача: Ватула В.І., довіреність б/н від 27.10.2008р., Плющ В.М., довіреність б/н від 30. 10. 2008р., Нечуєв С.В., довіреність б/н від 30.10.2008р., відповідач в судове засідання не з»явився, розглянувши матеріали справи №АС12/615-08, порушеної за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Сумикомунтранс» до відповідача - Державної податкової інспекції в м. Суми

про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

Позивач просить суд визнати нечинним податкове повідомлення -рішення ДПІ в м. Суми № 0000122314/0/19229 від 19.03.2008р.

Позивач надав клопотання про застосування заходів забезпечення позову, в саме: просить суд зупинити дію податкового оскаржуваного повідомлення-рішення, а також заборонити відповідачу здійснювати заходи по примусовому стягненню донарахованих сум до винесення рішення.

Розглянувши клопотання суд вважає його таким, що не підлягає задоволенню оскільки не вбачається існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди інтересам позивача, як передбачає ст. 117 Кодексу адміністративного судочинства України.

Направлення позивачу податкового повідомлення-рішення не передбачає безспірного стягнення коштів з рахунку платника податків.

Відповідач в судове засідання не з»явився, письмового відзиву на адміністративний позов не подав але надіслав клопотання, в якому позовні вимоги не визнає, та просить відкласти розгляд справи для надання можливості подати суду свої заперечення.

Враховуючи вищевикладене, суд клопотання позивача про забезпечення позову залишає без задоволення та вважає за доцільне відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. 117, ст. 150, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання позивача про забезпечення позову залишити без задоволення.

2. Справу № АС 12/615-08 відкласти, призначивши її судовий розгляд на 13.11.2008 р. об 14 год. 40 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області: м. Суми, пр-т Т.Г.Шевченка 18/1, кім. № 111.

3. Вдруге запропонувати відповідачу надати в наступне засідання суду відзив на позов, а також документи в обґрунтування своєї позиції по справі.

СУДДЯ КОСТЕНКО Л.А.

З оригіналом згідно

Секретар с/з Бардакова О.М.

Попередній документ
2288249
Наступний документ
2288251
Інформація про рішення:
№ рішення: 2288250
№ справи: АС12/615-08
Дата рішення: 30.10.2008
Дата публікації: 13.11.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Спір про визнання акта недійсним, документ, що оспорюється, видано:; Держ.податковою адміністрацією або її територіальним органом; Інший акт, що видано Держ.податковою адміністрацією або її територіальним органом