Ухвала від 04.11.2008 по справі 11/146

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

УХВАЛА
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

04.11.08 р. Справа № 11/146

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕДМІДЬ ПЛЮС» м.Донецьк

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Збагачувальна фабрика № 105» м.Донецьк

про: стягнення суми в розмірі 40 973,15грн.

Суддя Л.Ф.Чернота

при секретарі судового засідання Руденко Ю.В.

Представники :

Від позивача: Хаджинова К.А. - за довіреністю

Від відповідача: Колягіна Т.Є. - за довіреністю

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕДМІДЬ ПЛЮС» м.Донецьк, звернувся до господарського суду з вимогою стягнути з відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «Збагачувальна фабрика № 105» м.Донецьк, суму в розмірі 40 973,15грн.

Представник позивача наполягає на задоволенні позовних вимог.

Представник відповідача позовні вимоги визнає та просить суд відстрочити оплату на 3 місяці у зв'язку з невиконанням умов договору про надання послуг Промінвестбанком.

Представником позивача надане усне клопотання щодо направлення запиту до податкової інспекції для з'ясування питання щодо банківських рахунків відповідача. Суд розглянув клопотання та задовольнив.

Представник позивача надав клопотання та просить накласти арешт на банківський рахунок відповідача ат нерухоме майно. Суд розглянув клопотання та долучив до матеріалів справи.

У зв'язку з необхідністю витребування додаткових документів, суд відкладає розгляд справи.

Керуючись ст.ст.38, 77 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 11:20 год. 18.11.08 року.

Зобов'язати відповідача надати документи, які посвідчують правовий статус підприємства або структурного підрозділу, належним чином завірені; копію витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно № 16817187 від 27.11.2007р., належним чином завірений.

Суд попереджує сторони, що за невиконання вимог суду вони можуть бути оштрафовані на суму до 1700 грн.(п.5 ст.83 ГПК України).

Явка представників сторін у засідання суду обов'язкова.

Суддя Чернота Л.Ф.

Надруковано примірники

Позивачу 1

Відповідачу 1

У справу № 11/146

Вик. Руденко Ю.В.

381-91-20

Попередній документ
2288028
Наступний документ
2288030
Інформація про рішення:
№ рішення: 2288029
№ справи: 11/146
Дата рішення: 04.11.2008
Дата публікації: 13.11.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію