24.01.07р.
Справа № 39/364-06
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Євроленд", м.Дніпропетровськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Поліпром", м.Дніпропетровськ
третя особа без самостійних вимог 1 : Закрите акціонерне товариство "Фірма "Свалява ЛХК", м.Свалява Закарпатська область
третя особа без самостійних вимог 2 : Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Грифсканд-Свалява", м.Свалява Закарпатська область
про відшкодування шкоди в сумі 40 000, 00 грн.
Суддя Ліпинський О.В.
Представники:
від позивача - не з"явився
від відповідача - не з"явився.
від третьої особи 1 - не з"явився
від третьої особи 2 - .не з"явився
ТОВ з іноземними інвестиціями «Євроленд» звернулося із заявою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “Поліпром» збитків, завдані позивачу у розмірі вартості придбаних ним акцій 40 000, 00 грн.
Позивачем по справі подано заяву про зміну й уточнено підстави та предмет позову, в які відповідачами визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Грифсканд-Свалява" (м. Свалява, Закарпатська обл.), Закрите акціонерне товариство "Фірма "Свалява ЛХК" (м. Свалява, Закарпатська обл.), та Товариство з обмеженою відповідальністю «Grifskand sp.zo.o.» (м. Грифіно, Польща), та подано клопотання про передачу матеріалів справи за територіальною підсудністю до господарського суду Закарпатської області.
Відповідно до ст. 22 ГПК України позивач вправі до прийняття рішення по справі змінити підставу або предмет позову..., тобто за змістом зазначеної норми ГПК зміна позивачем підстав і предмету позову може мати місце лише альтернативно, тому одночасна їх зміна неможлива.
За вищенаведених обставин суд відмовляє в задоволенні заяви позивача про зміну підстав та предмету позову, а спір підлягає розгляду в межах позовних вимог щодо відшкодування збитків у сумі 40 000 грн. 00 коп.
Представники сторін та третіх осіб в судове засідання не з'явилися.
Відповідно до ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає розгляд справи в разі нез'явлення в судове засідання представників сторін, інших учасників судового процесу.
Керуючись ст.ст. 22, 77, 86 ГПК України, господарський суд -
Відкласти розгляд справи на 06.02.2007 р. 10 год. 00 хв.
До засідання суду подати:
Позивачу:
- письмові пояснення щодо підтримання ним позовних вимог про відшкодування збитків в розмірі 40 000 грн. 00 коп.
Відповідачу:
- відзив на позовну заяву по суті заявлених позовних вимог, документи, що посвідчують правовий статус виробничої або структурної одиниці: статут (положення), довідку про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію - належним чином засвідчені копії у справу, оригінали документів.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.- відзив на позовну заяву
Суддя
О.В. Ліпинський