09.04.2012 Справа № 3-2309/12
Справа № 3-2309 2012 рік
Іменем України
09 квітня 2012 року Суддя Оболонського районного суду м. Києва Луценко О.М., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від ВДАІ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1,
проживаючого: АДРЕСА_1,
не працює
ст. 124 КпАП України,
ОСОБА_1, 02.03.2012 року приблизно о 19:55 год., керував автомобілем марки „ Міцубісі ” дн НОМЕР_1 на пр-ті Московському 8 в м. Києві не вибрав безпечної швидкості не врахував дорожньої обстановки не дотримався безпечної дистанції, в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем марки” Мерседес” дн НОМЕР_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим порушив п.13.1ПДР України, що підтверджується адміністративними матеріалами.
До судового засідання ОСОБА_1 не з'явився про дату, місце та час повідомлявся належним чином про причини неявки суд не повідомив.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та адміністративними матеріалами.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.33, 124 КпАП України,
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в прибуток держави в розмірі 340 гривень.
Строк пред'явлення до виконання -три місяці.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва.
Суддя: Луценко О.М.