Ухвала від 31.07.2006 по справі Б26/79-06

УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

31.07.06р.

Справа № Б26/79-06

Суддя Камша Н.М.,

розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю комерційний банк “Земельний капітал», м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю “Васильківський торговий дім АПК», с.Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська область /код ЄДРПОУ 30713891/

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви для розгляду у підготовчому засіданні.

Керуючись ст.ст.11, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст.64-67 Господарського процесуального кодексу України, суддя, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Призначити розгляд справи у підготовчому засіданні на 15.08.2006р. о 10 год. 00 хв., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в каб. № 11.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, який згідно ст.1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» передбачає зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.

4. Зобов'язати представити у судове засідання:

кредитору - письмову пропозицію по кандидатурі ліквідатора, згоду ініціюючого кредитора чи арбітражного керуючого на призначення, довідку про включення боржника до ЄДРПОУ станом на 31.07.2006 р., копію статутних документів (до справи).

боржнику -відзив на заяву, баланс на останню звітну дату, повний перелік майна, аудиторський висновок за результатами фінансово-господарської діяльності.

5. Залучити до участі Дніпропетровське обласне управління з питань банкрутства.

6. Визнати явку представників сторін у підготовче засідання обов'язковою.

7. Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, банку, Дніпропетровському обласному управлінню з питань банкрутства, філії Агентства з питань банкрутства в Дніпропетровській області та відповідним державним органам.

Суддя Н.М. Камша

< Боржник >< ЗКПО >)< Дата >< Час >< Список >

Попередній документ
224514
Наступний документ
224516
Інформація про рішення:
№ рішення: 224515
№ справи: Б26/79-06
Дата рішення: 31.07.2006
Дата публікації: 22.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: