17.10.06р.
Справа № 13/197-06
За позовом Міського комунального підприємства "Дніпропетровські міські теплові мережі", м.Дніпропетровськ
до Колективного підприємства Дніпропетровського пиво-безалкогольного комбінату "Дніпро", м. Дніпропетровськ
про стягнення 38 601 грн. 71 коп.
Суддя Рудь І.А.
Представники:
від позивача - Іванова Т.В, юрисконсульт, довіреність №009 від 27.01.2006р.
від відповідача - не з'явився
Позивач просить стягнути з Відповідача заборгованість за спожиту теплову енергію у розмірі 36 509 грн. 54 коп., пеню у розмірі 2 092 грн. 17 коп., а всього - 38 601 грн. 71 коп.
Відповідач документи, витребувані судом, не надав, його представник у судове засідання не з'явився.
У зв'язку з тим, що у суду виникла необхідність у витребуванні нових доказів, Відповідач у судове засідання не з'явився, в даному засіданні спір не може бути вирішено. Розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. 77, 86 ГПК України, Господарський суд,-
Розгляд справи відкласти на 26.10.2006р. на 9 год. 50 хвил.
Позивачу провести звірку взаєморозрахунків в спірному періоді (акт звірки надати у судове засідання), надати оригінали документів, доданих до позовної заяви.
Відповідачу забезпечити звірку взаєморозрахунків в спірному періоді, надати відзив на позовну заяву та документи, що його обґрунтовують, документи, що посвідчують правовий статус підприємства, довідку з органів статистики про включення Відповідача до ЄДРПОУ, належним чином засвідчену копію довіреності представника, докази сплати боргу, копію відзиву на позовну заяву на електронному носії (дискеті).
Явка сторін в судове засідання обов'язкова.
Суддя
І.А. Рудь
Згiдно з оригіналом
Помічник судді
О.О.Красько