Справа № 1407/1284/2012
іменем України
"23" березня 2012 р. суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Лузан Л.В., розглянувши матеріали скарги відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Вознесенському районі Миколаївської області на постанову відділу державної виконавчої служби Вознесенського міськрайонного управління юстиції, -
20.03.2012 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Вознесенському районі Миколаївської області (далі -Відділення) на постанову відділу державної виконавчої служби Вознесенського міськрайонного управління юстиції від 07.03.2012 року.
Так, відповідно до Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 26.12.2003 року "Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження", скарги мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК та містити відомості, перелічені в Законі України "Про виконавче провадження".
Між тим, дана скарга не відповідає вищевказаним вимогам, у зв'язку з чим підлягає залишенню без руху для усунення недоліків, а саме:
- необхідно визначитися з процесуальним положенням зазначених у скарзі учасників процесу, виходячи з обраного Відділенням способу захисту порушеного права, а також з суб'єктом оскарження, з огляду на ст. 383 ЦПК України (на яку посилається скаржник при зверненні до суду), ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження»;
- не зазначені інші учасники виконавчого провадження, які повинні брати участь у розгляді скарги, як заінтересовані особи (ім'я (найменування), їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий номер, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий);
- не зазначені докази отримання Відділенням постанови державного виконавця, що оскаржується 13.03.2012 року, як зазначено в скарзі.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України, суддя встановивши, що позовна заява подана без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119 і 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи, постановлює ухвалу про залишення позовної заяви без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ч.1 ст. 121 ЦПК України, суддя, -
Скаргу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Вознесенському районі Миколаївської області на постанову відділу державної виконавчої служби Вознесенського міськрайонного управління юстиції - залишити без руху.
Надати строк для усунення вказаних в мотивувальній частині ухвали недоліків -п'ять днів з дня отримання копії даної ухвали.
Роз'яснити , що в разі невиконання ухвали у встановлений строк, скарга буде вважатися неподаною та повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В.Лузан