Рішення від 29.03.2012 по справі 104/636/12

Справа № 104/636/12 року

Провадження № 2/104/222/12 року

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 березня 2012 року Білогірській районний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого - судді Лущеко Л.Г.

при секретарі - Бубновій Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Білогірську, без фіксування судового процесу технічними засобами звукозапису в порядку вимог ст.197 ч.2 ЦПК України, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 06 серпня 2005 року, від якого мають одну неповнолітню дитину.

Позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачем, мотивуючи свої вимоги тим, що шлюбно-сімейні відносини припинені з 2007 року у зв'язку з тим, що сумісне життя у них не склалося унаслідок того, що вони є різними людьми за характером та з різними поглядами на питання сім'ї та шлюбу. Між ними відсутнє взаєморозуміння та довіра і тому шлюбні відносини відновити більше неможливо.

Вони мешкають окремо, спільне господарство не ведеться. Подальше спільне проживання і збереження шлюбу неможливе і суперечить її інтересам.

Спору про місце мешкання дитини та про розподіл майна немає.

Позивач у судове засідання не з”явилася, представила заяву, у якій просить суд слухати справу у її відсутність, на позові наполягає (а.с. 13).

Відповідач у судове засідання не з”явився, представив заяву, у якій просить суд слухати справу у його відсутність, з позовом згоден (а.с. 15).

Суд вважає за можливе слухати справу у відсутність сторін за наявними матеріалами справи.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне позов задовольнити по наступним підставам. Сторони дійсно знаходяться у зареєстрованому шлюбі, що убачається зі свідоцтва про укладення шлюбу (а.с. 5). Подружжя мають одну неповнолітню дитину, що підтверджується копією свідоцтва про народження (а.с. 7). Дитина мешкає з позивачем, що підтверджується довідкою КП “Білогірського ДЖКП” за № 844 від 21.02.2012 року (а.с. 6).

Позивачу -ОСОБА_1 після розірвання шлюбу слід залишити, за її бажанням, прізвище “Федоренко”.

Таким чином, вимоги позивача не суперечать вимогам ст.ст.104, 112 Сімейного кодексу України, не порушують прав і законних інтересів сторін, держави.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 112 СК України, ст.ст. 10, 60, 197 ч.2, 169, 212 -215, 294 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

позов задовольнити.

Шлюб ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 06 серпня 2005 року Залізничним відділом реєстрації актів цивільного стану Сімферопольського міського управління юстиції Автономної Республіки Крим, актовий запис № 322, розірвати.

Позивачу -ОСОБА_1 після розірвання шлюбу залишити прізвище “Федоренко”.

На рішення може бути подана апеляція в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим протягом десяти днів з дня одержання його копії через Білогірській районний суд АР Крим.

Головуючий

Попередній документ
22314197
Наступний документ
22314199
Інформація про рішення:
№ рішення: 22314198
№ справи: 104/636/12
Дата рішення: 29.03.2012
Дата публікації: 17.01.2014
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу