Ухвала від 15.11.2007 по справі А36/517-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

15.11.07р.

Справа № А36/517-07(17/293)

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Лаура», м.Дніпропетровськ

до -Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровськ, м.Дніпропетровськ

- Головне управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області

третя особа без самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача-1 Державна податкова адміністрація у Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ

про визнання недійсними рішень та стягнення коштів з державного бюджету України.

Суддя Кожан М.П.

Секретар судового засідання Тесля М.М..

Представники сторін:

Від позивача Овакімян А.А. представник не з'явився

Від відповідача-1 Духневич Т.С. довіреність №618/6/10/001 від 15.01.07р.

Від відповідача-2 Гусарова К.О. довіреність №12-05/09 від 09.01.07р.

Від третьої особи Куцевол Д.В. довіреність №25507/10/10-031 від 24.09.07р.

СУТЬ СПОРУ:

Позивач звернувся до господарського суду з позовом, в якому просить визнати недійсними рішення та стягнути кошти з державного бюджету України.

Відповідач-1,2 проти позову заперечує.

Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення представників сторін, суд,-

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу у будь-який час до закінчення судового засідання, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обв»язки.

З урахуванням ухвали Вищого адміністративного суду України від 19.07.2007р., суд прийшов до висновку про необхідність залучення до участі у справі у якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору - Відкрите акціонерне товариство "Дніпроважпапірмаш ім.Артема".

У суду виникла необхідність витребування нових доказів по справі.

Відповідно до ч.2 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України суд оголошує переву у зв"язку з необхідністю одержання нових доказів або в інших необхідних випадках.

На підставі наведеного у судовому засіданні оголошено перерву.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.53, ч.2, 3, 6 ст. 150 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Оголосити перерву у судовому засіданні до12год.30хв. 27.11.2007р.

Залучити до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору - Відкрите акціонерне товариство "Дніпроважпапірмаш ім.Артема".

Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1-а к. № 36.

Зобов"язати сторін: надати пояснення стосовно того, яким чином ТОВ "Лаура" та ВАТ "Дніпроважпапірмаш ім.Артема" облікували отримання та передачу векселів в бухгалтерському обліку цих підприємств і чи були нараховані податкові зобов"язання та чи використовувався податковий кредит за цими вексельними операціями.

Зобов"язати третю особу: надати пояснення стосовно застосування вексельної форми розрахунків.

Явка в засідання учасників судового процесу з довіреностями обов»язкова

Суддя

М.П. Кожан

Попередній документ
2229762
Наступний документ
2229764
Інформація про рішення:
№ рішення: 2229763
№ справи: А36/517-07
Дата рішення: 15.11.2007
Дата публікації: 05.11.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Спір про визнання акта недійсним, документ, що оспорюється, видано:; Держ.податковою адміністрацією або її територіальним органом; Сплата ПДВ