Ухвала від 20.10.2008 по справі 6/194

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

20.10.08 р. Справа № 6/194

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Л.Д. Подколзіної

розглянув матеріали справи за позовом: Відкритого акціонерного товариства “Енергомашспецсталь» м.Краматорськ, Донецької області

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Донбаська кабельна компанія» м.Донецьк

третьої особи ______________________________________________________________________

про стягнення 25 556грн. 01коп.

ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до нього матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 61, 64, 65 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі

6/194.Судове засідання призначити на 05.11.08 року о 10:20 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 307

3. Зобов'язати позивача представити документи і учинити дії: оригінали документів, які додані до позовної заяви, для огляду у судовому засіданні; копію довідки з облстатуправління про включення підприємства до ЄДРПОУ у матеріали справи; посвідчення на представника.

4. Зобов'язати відповідача представити документи і учинити дії: відзив на позовну заяву з витягами з чинного законодавства, в обґрунтування своїх доводів; докази відсилки відзиву позивачу; копію довідки з облстатуправління про включення підприємства до ЄДРПОУ у матеріали справи; посвідчення на представника.

5. Роз'яснити сторонам, що за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України).

Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.

У разі неподання витребуваних господарським судом документів, справу буде розглянуто за наявними в ній матеріалами, відповідно ст. 75 ГПК України.

Суддя

Попередній документ
2208361
Наступний документ
2208363
Інформація про рішення:
№ рішення: 2208362
№ справи: 6/194
Дата рішення: 20.10.2008
Дата публікації: 31.10.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (29.10.2009)
Дата надходження: 28.09.2009
Предмет позову: стягнення боргу
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ГОМЕНЮК З П
відповідач (боржник):
ДП "Бібрське лісове господарство"
позивач (заявник):
м.Київ, ПАТ "Індустріально-Експортний банк" (Індекс банк)