Ухвала від 13.02.2012 по справі 8-а-3/12

Справа № 8-а-3/12

УХВАЛА

Іменем України

13.02.2012 року

Суддя Слов'яносербського районного суду Луганської області Призенко Д.О., розглянувши матеріали заяви Управління праці та соціального захисту населення Слов'яносербської райдержадміністрації про перегляд постанови № 2-а-1364/11 Слов'яносербського районного суду за нововиявленими обставинами,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з заявою про перегляд постанови за нововиявленими обставинами, посилаючи на ту обставину, що постановою від 22.06.2011 року Слов'яносербський районний суд Луганської області задовольнив позовні вимоги ОСОБА_1 щодо перерахунку та виплати відповідно до ст..48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Рішенням Конституційного Суду України від 26.12.2011 року №20-рп/2011 щодо відповідності Конституції України пункту 4 розділу УІІ «Прикінцеві положення»Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», підтверджено право КМУ, як державного органу, що має забезпечувати реалізацію встановлених законами України соціальних прав громадян, на визначення механізму реалізації законів України, в тому числі встановлення порядку та розмір соціальних виплат, виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету. Просять суд скасувати постанову Слов'яносербського районного суду від 22.06.2011 року по справі № 2-а-1364/11 та прийняту нову, якою відмовити ОСОБА_1 в задоволення позовних вимог.

Ухвалою Слов'яносербського районного суду від 26.01.2012 року зазначену заяву було залишено без руху та заявнику було запропоновано в термін до 10.02.2012 року виправити недоліки заяви, оскільки її подано без додержання вимог, викладених у ст. 248 КАС України, а саме: не сплачено судовий збір. Також, заявник в заяві з про перегляд постанови за нововиявленими обставинами не зазначив виконано чи не виконано постанову Слов'яносербського районного суду від 22.06.2011 року по справі № 2-а-1364/11, оскільки відповідно до ст.245 КАС України підставою для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами є встановлення Конституційним Судом України неконституційності закону, іншого правового акта чи їх окремого положення, застосованого судом при вирішенні справи, якщо рішення суду ще не виконано.

В зазначений строк заявник вказані недоліки вчасно не виправив, тому відповідно до ч.3 ст.108 КАС України заява вважається неподаною і повертається заявнику.

Керуючись ст. 108 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Заяву Управління праці та соціального захисту населення Слов'яносербської райдержадміністрації про перегляд постанови № 2-а-1364/11 Слов'яносербського районного суду за нововиявленими обставинами вважати неподаною і повернути заявнику.

Апеляційна скарга на ухвали суду подається до Донецького Апеляційного адміністративного суду через Слов'яносербський районний суд Луганської області протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Копія апеляційного скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Призенко Д.О.

Попередній документ
21865377
Наступний документ
21865379
Інформація про рішення:
№ рішення: 21865378
№ справи: 8-а-3/12
Дата рішення: 13.02.2012
Дата публікації: 21.03.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Слов'яносербський районний суд Луганської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (02.02.2012)
Дата надходження: 01.02.2012
Предмет позову: про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Талалаївського районного суду від 17 червня 2011 року по справі №2-а-1370/11