79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2
про відкриття провадження в адміністративній справі
"17" лютого 2012 р. № 2а-1382/12/1370
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Сакалош Володимир Миколайович, перевіривши матеріали адміністративного позову Державного підприємства "Стрийський вагоноремонтний завод" до Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області про скасування податкового повідомлення-рішення, -
На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Державного підприємства "Стрийський вагоноремонтний завод" до Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області про скасування податкового повідомлення-рішення № 0000122304 від 07.12.2011 року.
Спір виник з публічно-правових відносин, належить до компетенції адміністративних судів, предметної та територіальної підсудності Львівського окружного адміністративного суду. Позовна заява відповідає вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України. Підстав для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
З урахуванням характеру справи та поданих доказів, проведення попереднього судового засідання у справі не є необхідним.
Керуючись ст.ст. 17-19, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Справа розглядатиметься судом у складі судді Сакалош В.М. одноособово.
3. З метою підготовки справи до судового розгляду:
3.1. Позивачу: надати суду за 2 дні до судового засідання докази сплати судового збору в розмірі 1 відсотка розміру майнових вимог (оскільки такий позов має майновий характер), та з урахуванням вже сплаченого судового збору в розмірі 32,19 грн. Роз'яснити, що у разі несплати судового збору у встановленому порядку до початку судового засідання, позовна заява буде залишена без розгляду на підставі п. 7 ч. 1 ст. 155 КАС України.
3.2. Відповідачу: надати суду за 2 дні до судового засідання письмові заперечення та докази на спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються.
4. Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі невідкладно після постановлення надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки.
Ухвала набирає законної сили негайно після постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя Сакалош В.М.