07 грудня 2011 року Справа № 2а-0870/11356/11
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Конишева О.В., перевіривши матеріали адміністративного позову
за позовною заявою: Публічне акціонерне товариство «Відрадненське»
до: Державної екологічної інспекції в Запорізькій області
про: визнання дій та висновків викладених в акті перевірки від 11.10.2011 протиправними
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла вказана позовна заява.
За правилами ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст.99 КАС України.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
За наслідками розгляду матеріалів позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність закінчення підготовчого провадження, відкриття провадження в адміністративній справі та призначення її до судового розгляду.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 99, 107, 120, п. 4 ч. 1 ст. 121, ст.ст. 160, 165 КАС України, суддя
1.Відкрити провадження в адміністративній справі №2а-0870/11356/11, закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання на 13 грудня 2011 року, яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в в залі судових засідань № 13 об 14 год. 00 хв. Справа розглядатиметься одноособово суддею Конишевою О.В.
2.Зобов'язати позивача надати: правоустановчі документи; довіреність на представника; нормативне та документальне обґрунтування (витяги із законодавства) заявлених вимог; документи, зазначені у позові; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належним чином засвідчені копії, документів, що будуть подані та доданих до позову документів надати у справу, оригінали -для огляду. Також надати позовну заяву в електронному вигляді.
3.Запропонувати відповідачам надати: довіреність на представника; у разі невизнання адміністративного позову подати заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень і в підтвердження правомірності прийнятого акту; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належно засвідчені копії документів, що будуть подані надати у справу, оригінали -для огляду. Також надати заперечення в електронному вигляді.
4.Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу -копію позовної заяви та додані до неї документи.
5. У судове засідання викликати повістками осіб, які беруть участь у справі. Явку сторін у судове засідання визнати обов'язковою. У разі неможливості прибути у судове засідання сторін, або їх представників, пропонуємо подати клопотання про розгляд справи без участі представника.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя /підпис/ О.В. Конишева
13 грудня 2011 року 14:00