№2-0-50/2007
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ.
8 травня 2007 р. Великоновосілківський районний суд Донецької області в складі:
головуючого: судді Дрюка П.М.
народних засідателів: ОСОБА_4
ОСОБА_5
при секретарі: Джантіміровій А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Велика Новосілка цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про визнання особи безвісно відсутньою, -
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою в якій вказує, що її мати, ОСОБА_2знаходилася в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_3 від якого, ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася вона. У 1986 році ОСОБА_3 став зустрічатися з другою жінкою і виїхав на постійне місце проживання в Дніпропетровську область і з цього часу його місце знаходження не відоме. Просить суд визнати ОСОБА_3 безвістно відсутнім.
В судовому засіданні ОСОБА_1 підтримала свої вимоги і просить визнати ОСОБА_3 безвісно відсутнім, так як з більше року його місце знахождення невідоме, розшук помсліднього працівниками міліції позитивних наслідків не дав.
Вислухавши пояснення заявниці, дослідивши матеріали справи суд вважає, що вимоги її підлягають задоволенню, так як місце знаходження ОСОБА_3 невідоме більше одного року, прийняті заходи розшуку посліднього позитивних наслідків не дав.
Керуючись ст. ст. 246 - 249 ЦПК України суд, -
Вимоги ОСОБА_1 задовольнити. ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, народився в селі Орли Покровського району Дніпропетровської області визнати безвісно відсутнім.
Заява на апеляційне оскарження рішення суду подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня подачі заяви на апеляційне оскарження
рішення.