про порушення провадження у справі
15 лютого 2012 року Справа № 16/5026/265/2012
Суддя господарського суду Черкаської області Спаських Н.М., розглянувши матеріали за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кайтек"
до фізичної особи-суб"єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 та до Товариства із обмеженою відповідальністю "Шефт"
про усунення перешкод у користуванні майном шляхом виселення
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. 61, 64, 65 ГПК України, суддя, -
Прийняти позовну заяву до розгляду і порушити провадження у справі.
Справу призначити до розгляду на 11:00 "01" березня 2012 р.
Засідання провести в приміщенні господарського суду, м.Черкаси, бул.Шевченка, 307, к. 315, тел. канцелярії суду: 45-24-38.
Явку у судове засідання представників обох сторін визнати обов'язковою.
Зобов'язати сторони до дня засідання подати суду такі документи:
Позивача: документи з приводу надання спірних приміщень в оренду ТОВ "Тененсі" для вирішення питання про залучення їх третьою особою; пояснення з приводу підстав зайняття відповідачами спірних приміщень (за яких підстав вони там опинилися та чи сплачують орендну плату і надайте про це докази);
Відповідачі: письмовий відзив на позовну заяву в порядку ст. 59 ГПК України, докази правомірності перебування у спірних приміщеннях, витяг з ЄДР чи копію довідки з ЄДРПОУ.
Суддя Спаських Н.М.