ТОВ "Комерсант-Україна" < третя особа > Печерський районний суд міста Києва < Суд-місто > < Суд-вул > < Суд-буд. > 18.01.2012 Іванівна Цокол Лариса Іванівна
Справа № 8-10/12
25 січня 2012 року Суддя Печерського районного суду м. Києва Цокол Л.І. вирішуючи питання про відкриття провадження за нововиявленими обставинами по заяві ОСОБА_2 ,
На вирішення судді Цокол Л.І. надійшла заява ОСОБА_2 про перегляд рішення Печерського районного суду м. Києва від 28.07.2010р. за нововиявленими обставинами. Вирішуючи питання про відкриття слід зазначити наступне. 14 листопада 2011 року суддею Шевченківського районного суду м. Києва відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3, інтереси якої він представляє, до судді Печерського районного суду м. Києва Цокол Л.І. про визнання неправомірними дій судді та стягнення шкоди. Справа не розглянута і знаходиться на розгляді.
Відповідно до ст..20 ЦПК України суддя не може брати участь в розгляді справи і підлягає відводу(самовідводу), якщо є інші обставини, які викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді.
Враховуючи те, що наведені обставини можуть викликати сумнів в об'єктивності та неупередженості судді, вважаю необхідним заявити самовідвід в розгляді заяви ОСОБА_2 про перегляд рішення Печерського районного суду м. Києва від 28.07.2010р. (справа №2-3431/11) за нововиявленими обставинами.
Керуючись ст.. 20 ЦПК України, -
Заявити самовідвід в розгляді заяви ОСОБА_2 про перегляд рішення Печерського районного суду м. Києва від 28.07.2010р. за нововиявленими обставинами. Ухвала оскарженню не підлягає. в склад
СуддяЦокол Л.І. Бортницька В. В.