Справа № 429/800/12
іменем України
06 лютого 2012 року Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Щербина О.О., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючої виконуючою обов'язки головного бухгалтера ПП «Ей Ен Декорейтів Дистріб'юши», яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 -
19.12.2011 року при перевірці фінансової діяльності ПП «Ей Ен Декорейтів Дистріб'юши», котре розташоване за адресою: м. Павлоград, вул. Терьошкіна, 4, співробітниками податкової інспекції виявлено, що виконуюча обов'язки головного бухгалтера ПП «Ей Ен Декорейтів Дистріб'юши»- ОСОБА_1 порушила порядок ведення податкового обліку, що призвело до заниження податку на додану вартість в сумі 77053,00 грн. за червень 2011 року.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилась, про поважні причини неявки суд не проінформувала.
Розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, проаналізувавши та зіставивши їх між собою, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП та ОСОБА_1 винна в скоєнні даного адміністративного правопорушення.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 24.01.2012 року ОСОБА_1 займаючи посаду виконуючого обов'язки головного бухгалтера ПП «Ей Ен Декорейтів Дистріб'юши»порушила вимоги п. 198.3, п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VІ.
Такі висновки, підтверджуються витягом з акту перевірки № 560-23/2-36388511 від 19.12.2011 року, та іншими матеріалами доданими до протоколу про адміністративне правопорушення.
При призначенні стягнення необхідно врахувати, що ОСОБА_1 раніше до адміністративної відповідальності не притягалась.
Тому, з метою виховання особи, яка вчинила правопорушення та запобіганню скоєння нею нових правопорушень необхідно призначити ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
На підставі зазначеного вище, керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,
На ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 85 (вісімдесяти п'яти) гривень.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ О.О. ЩЕРБИНА