Ухвала від 02.10.2008 по справі 5/568-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

02.10.08

Справа №5/568-08.

За позовом прокурора міста Суми в інтересах держави в особі Управління комунального майна Сумської міської ради, м. Суми

до відповідача - товариства з обмеженою відповідальністю БМУ «Сумиміськбуд-1», м. Суми

про дострокове розірвання договору оренди, примусове виселення з приміщення, стягнення 17349 грн. 80 коп.

Суддя Гудим В.Д.

Представники:

Від позивача - предст. Чепік В. І.

Від відповідача - не з'явився

Прокурор - Дубова О. В.

Суть спору: Прокурор в інтересах держави в особі позивача подав позовну заяву, в якій просить достроково розірвати договір оренди комунального майна № УКМ -0202 від 16 березня 2006 року, укладений між Управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради та відповідачем; виселити відповідача з нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. Новорічна, 5, загальною площею 127,25 м.кв. та передати приміщення управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради; стягнути з відповідача на користь міського бюджету заборгованість по орендній платі в сумі 17349 грн. 80 коп.

Ухвала господарського суду Сумської області від 11 вересня 2008 року, направлена на адресу відповідача рекомендованим листом 12.09.08 року повернута з відміткою пошти про те, що за зазначеною адресою організація відсутня.

Відповідач у судове засідання не з'явився, відзиву на позовну заяву не подав.

Розглянувши матеріали справи, господарський суд встановив:

В зв'язку з неявкою відповідача, неподанням відзиву на позовну заяву та з необхідністю витребування у сторін додаткових матеріалів, розгляд справи відкладається.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти і призначити на 16 жовтня 2008 року о 10 год. 15 хв. в приміщенні господарського суду Сумської області, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, каб. 120, поверх 1.

2. Зобов'язати Прокурора та позивача подати матеріали в обґрунтування позовних вимог, докази неналежного виконання відповідачем договірних зобов'язань; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції по справі; подати довідкові матеріали із зазначенням фактичної і юридичної адреси та банківських реквізитів відповідача (№ рахунку, назва банку, МФО, код ЄДРПОУ).

3. Зобов'язати відповідача подати відзив на позовну заяву; контррозрахунок та матеріали, що його підтверджують; докази належного виконання умов договору оренди комунального майна № УКМ -0202 від 16 березня 2006 року.; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції по справі.

4. Попередити відповідача, що відповідно до п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу суд за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

5. В разі неявки сторін в судове засідання справа може бути розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.

Суддя В.Д.Гудим

Попередній документ
2114005
Наступний документ
2114009
Інформація про рішення:
№ рішення: 2114008
№ справи: 5/568-08
Дата рішення: 02.10.2008
Дата публікації: 13.10.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Інший майновий спір