24.09.2008 Справа № 18/122
За позовом Дочірнього підприємства «Голден Фудс», с. Сторожниця
Ужгородський район
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Даніко-Закарпаття», м. Мукачево
про стягнення 47 270 грн. 94 коп.,
Суддя господарського суду -Кривка В.П.
представники:
Позивача - не з'явився;
Відповідача -не з'явився;
СУТЬ СПОРУ: Дочірнім підприємством «Голден Фудс», с. Сторожниця Ужгородський район заявлено позов до Товариства з обмеженою відповідальністю «Даніко-Закарпаття», м. Мукачево про стягнення 47 270 грн. 94 коп.
Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 18.08.2008 року було порушено провадження у справі № 18/122 за позовом Дочірнього підприємства «Голден Фудс», с. Сторожниця Ужгородський район до Товариства з обмеженою відповідальністю «Даніко-Закарпаття», м. Мукачево про стягнення 47 270 грн. 94 коп. та призначено справу до розгляду на 28.08.2008 року. Ухвалами господарського суду від 28.08.2008 року та 11.09.2008 року по даній справі було призначено судові засідання відповідно на 11.08.2008 року та 24.09.2008 року, при цьому сторін про час та місце проведення судових засідань повідомлено у встановленому порядку і явку уповноважених представників сторін було визнано обов'язковою.
Між тим, позивач явку уповноваженого представника в судове засідання 24.09.2008 року не забезпечив, причин неявки в установленому порядку суду не повідомлено.
Крім цього, оскільки позивачем не представлено належних доказів викладених у позові обставин щодо виконання зобов'язань за договором №119 від 17.07.2007 року, зазначеними ухвалами господарського суду, його було зобов'язано подати господарському суду докази, в підтвердження заявлених вимог та викладених в позові обставин: належні докази відпуску (поставки) відповідачу товару обумовленого саме договором №119 від 17.07.2007 року (довіреності про відпуск, отримання товарно-матеріальних цінностей, товарно-транспортні накладні, тощо).
Незважаючи на неодноразові вимоги суду з даного приводу позивач витребувані судом докази необхідні для вирішення спору по суті не подав, причин невиконання таких вимоги суду не повідомив. Також не представлено доказів та не наведено належних обґрунтувань заявленої вимоги в порядку ст. 38 ГПК України (зокрема, в частині причин, що перешкоджають отриманню доказів, чи обставин їх відсутності).
Згідно п. 5 ст. 81 ГПК України суд залишає позов без розгляду в разі неподання позивачем без поважних причин витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору або представник позивача не з'явився на виклик у судове засідання і його нез'явлення перешкоджає вирішенню спору.
Враховуючи, що позивач не виконав зазначені в ухвалах вимоги суду, витребуваних матеріалів та доказів не подав, явку у судове засідання 24.09.2008 року не забезпечив, причин неявки та невиконання вимог суду не повідомив, тому дані обставини суд розцінює як неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів, необхідних для вирішення спору та нез'явлення позивача на виклик господарського суду і його нез'явлення перешкоджає вирішенню спору. За таких обставин, позов підлягає залишенню без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п. 5 ст. 81, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України,
1. Позов залишити без розгляду.
Суддя В.Кривка