номер провадження справи < Текст >
Запорізької області
18.01.12 Справа № 5/5009/7436/11
Суддя К.В. Проскуряков
За позовом: Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, буд. 164)
До відповідача: Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства” (72013, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Пришиб, вул. 70 років Радянської влади, буд. 9)
про стягнення 16 750,00 грн.
Суддя Проскуряков К.В.
Представники сторін:
Від позивача: ОСОБА_1., довіреність № 230 від 25.10.2011р.
ОСОБА_2., довіреність №231 від 01.11.2011 р.
Від відповідача: ОСОБА_3., довіреність №03 від 17.01.2012 р.
Виперайленко Г.В., начальник КП “Пришибське ВУЖКГ”, паспорт серії НОМЕР_1 від 16.08.1997 р.
23.11.2011 р. до господарського суду Запорізької області надійшла позовна заява Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства” про стягнення 12 250,00 грн.
Ухвалою суду від 23.11.2011 р. порушено провадження у справі № 5/5009/7436/11, розгляд якої призначено на 22.12.2011 р. Ухвалою від 22.12.2011 р. судом було прийнято до розгляду заяву № 03-29.2/06-4241 від 16.12.2011 р. АМК України про збільшення розміру позовних вимог як таку, що відповідає вимогам ст. 22 ГПК України, розгляд справи відкладено на 18.01.2012 р. У судовому засіданні від 18.01.2012 р. судом оголошено вступну та резолютивну частини рішення.
За письмовою заявою представників сторін, розгляд справи відбувся без фіксації судового процесу за допомогою технічних засобів.
У судовому засіданні 18.01.2012 р. представники позивача підтримав доводи, викладені у позовній заяві від 21.11.2011 р. за вих. №03-29.2/06-3843 з урахуванням заяви про збільшення розміру позовних вимог, пояснивши наступне, 31.08.2011 р. адміністративною колегією Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийнято рішення № 47-рш по справі № 02/36-11, яким дії Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства”, які полягають у застосуванні в 2011 р. необґрунтованих тарифів на послугу з централізованого водопостачання, встановлених з порушенням визначеного законодавством порядку формування тарифів, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною 1 статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого водопостачання у вигляді дій суб'єкта господарювання, який займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку. За вчинення правопорушення на відповідача накладено штраф у розмірі 10 000 (десять тисяч) грн. та за прострочення терміну сплати штрафу нарахована пеня у розмірі 6 750,00 грн.
В обґрунтування позову посилаються на ст. 56 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, ст. 25 Закону України “Про Антимонопольний комітет України”. Представники позивача просять суд позов задовольнити.
Поставники відповідача надали суду письмовий відзив на позовну заяву, у якому зазначають, що з позовним вимогами не погоджуються, пояснивши наступне, в ході перевірки Запорізьким обласним територіальним відділення Антимонопольного комітету України встановлено порушення формування планового рівня рентабельності (затверджений тариф 9,66 грн. за результатами перевірки затвердили 9,40 грн., що є розбіжністю у 0,26 грн.). Відповідач надав територіальному відділенню пояснювальну, що планові тарифи затверджувалися у 2008 р., на цей час рівень рентабельності діяв для населення не більше 12% для бюджетних 20% для інших підприємств - не більше 50%. В 2010 р. формували рівень рентабельності, який діяв до 02.04.2009 р., в 2009 р. формування рівня рентабельності змінилось, який не повинен перевищувати в цілому по підприємству 12% для бюджетних установ та інших споживачів 15 та 50% відповідно. Коли формували тарифи ні одне комунальне підприємство про ці зміни не знали та інспекція по цінам надала нам постанову Кабінету Міністрів України від 24.10.2007 р. №1267, із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2009р. №400 тільки під час перевірки. Запорізьким обласним територіальним відділення Антимонопольного комітету України відповідачу нарахувано штраф 10 000 грн. та пені 6 750,00 грн. Пришибське КП “ВУЖКГ” є збитковим підприємством .У 2010 р. збитки складали 21,5 тис. грн., за 1 півріччя 2011 р. збитки - 8,8 тис грн. У зв'язку з викладеним, підприємство не має можливості сплатити суму у розмірі 16 750,00 грн. На підставі викладеного, представники відповідача просять суд залишити позовну заяву Запорізького обласного територіального відділення АМК України без задоволення.
Розглянувши та дослідивши матеріали справи, заслухавши представників сторін, суд,
З матеріалів справи вбачається, що рішенням адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 31.08.2011 р. № 47-рш у справі № 02/36-11 “Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції” визнано, що Пришибське комунальне підприємство “Виробниче управління житлово-комунального господарства” у період з січня 2010 р. по липень 2011 р. займає монопольне (домінуюче) становище на ринку централізованого водопостачання у територіальних (геологічних) межах смт. Пришиб з часткою 100% як суб'єкт природної монополії.
Визнано дії Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства”, які полягають у застосуванні в 2011 р. необґрунтованих тарифів на послугу з централізованого водопостачання, встановлених з порушенням визначеного законодавством порядку формування тарифів, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною 1 статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого водопостачання у вигляді дій суб'єкта господарювання, який займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.
За вчинення зазначеного порушення, згідно з ч. 2 ст. 52 Закону України “Про захист економічної конкуренції” на Пришибське КП “ВУЖКГ” накладено штраф у розмірі 10 000,00 грн.
Рішення Адміністративної колегії мотивовано наступним.
Пришибське КП “ВУЖКГ”, згідно зі статутом, затвердженим рішенням Пришибської селищної ради від 03.06.1998 р. № 3, зареєстрованим Розпорядженням голови Михайлівської райдержадміністрації від 04.08.1998 р. № 410, є юридичною особою і здійснює господарську діяльність з метою отримання прибутку.
У розумінні статті 1 Закону України “Про захист економічної конкуренції” Пришибське КП “ВУЖКГ” є суб'єктом господарювання.
За довідкою з ЄДРПОУ від 03.07.2008 р. АБ № 133997, одним з основних видів діяльності Пришибського КП “ВУЖКГ” є збирання, очищення та розподілення води (код за КВЕД 41.00.0).
Для здійснення господарської діяльності з централізованого водопостачання Пришибське КП “ВУЖКГ”, за розпорядженням голови Михайлівської райдержадміністрації від 09.09.1998 р. № 421 та рішенням Виконкому від 21.12.1998 р. № 268, було прийнято на баланс водопровідні мережі, водонапірні башти з артезіанських свердловин, що знаходяться в смт. Пришиб, та інше обладнання та механізми, що використовуються при наданні послуги з централізованого водопостачання.
Рішенням Виконкому від 16.03.2011 р. № 31 Пришибське КП “ВУЖКГ” визначено виконавцем послуг з централізованого водопостачання по Пришибській селищній раді.
Інші суб'єкти господарювання в територіальних (географічних) межах смт. Пришиб, які б надавали послугу з централізованого водопостачання, відсутні.
За таких підстав, відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції», Пришибське КП “ВУЖКГ у період січня 2010 року - липня 2011 року займає монопольне (домінуюче) становище на ринку централізованого водопостачання у територіальних (географічних) межах смт. Пришиб з часткою 100% як суб'єкт природної монополії.
Тарифи на послугу з централізованого водопостачання перебувають у сфері державного регулювання. Повноваження щодо встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону належать органам місцевого самоврядування (пункт 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»).
Відповідно до статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», порядок формування тарифів на кожний вид житлово-комунальних послуг, що затверджуються органами місцевого самоврядування, визначає Кабінет Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 р. № 959 (чинна 18.08.2011 р.) було затверджено Порядок формування тарифів на послуги з централізованої о водопостачання та водовідведення (далі - Порядок).
Відповідно до пункту 2 Порядку тариф на послугу з централізованого водопостачання розраховується на основі економічно обґрунтованих планованих витрат з урахуванням планованого прибутку та податку на додану вартість.
Згідно з пунктом 52 Порядку, висновок щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з наданням послуг з централізованого водопостачання, надається Державною інспекцією з контролю за цінами або її територіальними органами в порядку, встановленому Мінекономіки.
Рівень рентабельності формується з урахуванням необхідності сплати податку на прибуток підприємства та спрямування частини отриманого прибутку на технічне переоснащення підприємств і не повинен перевищувати в цілому по підприємству 12 відсотків, а для категорій споживачів - бюджетних установ та інших споживачів - не повинен перевищувати 15 та 50 відсотків відповідно (пункт 21 Порядку).
У 2011 р. Пришибське КП “ВУЖКГ” надавало послуги з централізованого водопостачання за тарифами, затвердженими рішеннями Виконкому від 14.01.2011 р. №2, від 15.06.2011 р. №76.
Згідно з рішенням Виконкому від 14.01.2011 р. №2, тарифи на послуги з централізованого водопостачання становили:
- 9,66 грн/м3 (з ПДВ)- для населення,
-13 грн/м3(з ПДВ) - для організацій (в тому числі для бюджетних установ).
Вказані тарифи були визначені Пришибським КП “ВУЖКГ з урахуванням економічно обґрунтованих планованих витрат на послугу з централізованого водопостачання у розмірі 7,19 грн/м3 (висновок Державної інспекції з контролю за цінами у Запорізькій області від 16.09.2010 р. № В201/01 -15/3293) та планових рівнів рентабельності:
-12% - для населення,
- 50,7% - для організацій (в тому числі для бюджетних установ).
Середній тариф, при цьому, по підприємству становив 9,94 грн/м3 (з ПДВ), а планова рентабельність в цілому по підприємству - 15,2%.
Таким чином, в порушення вимог Порядку, Пришибським КП “ВУЖКГ” було розраховано, а Виконкомом затверджено тарифи на послугу з централізованого водопостачання у таких розмірах, при яких рівень планової рентабельності для бюджетних установ, інших споживачів та в цілому по підприємству був вищим відповідно в 3,38 рази, в 1,01 рази та в 1,27 рази за відповідну рентабельність, визначену Порядком.
Зазначене свідчить про встановлення необґрунтованих тарифів на послугу з централізованого водопостачання, що підтверджується і Державною інспекцією з контролю за цінами у Запорізькій області, яка за результатами планової перевірки Підприємства (акт перевірки від 28.04.2011 р. № 000148) направила до селищного голови смт. Пришиб лист від 29.04.2011 р. № 01-08/8234 з пропозиціями скасувати рішення від 14.01.2011 р. №2 та привести тарифи на послугу з централізованого водопостачання у відповідність до вимог чинного законодавства.
Крім того, на рішення Виконкому від 14.01.2011 р. №2 прокурором Михайлівського району було винесено протест від 01.06.2011 р. № 85-21115 вих-11.
На восьмій сесії Пришибської селищної ради, яка відбулась 07.06.2011 р., було прийнято рішення від 07.06.2011 р. № 2 «Про скасування рішення виконкому селищної ради від 14.01.2011 р. №2 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води Пришибським КП “ВУЖКГ”.
Рішенням від 15.06.2011 р. № 76 Виконкомом було затверджено нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання у розмірі:
- 9,66 грн/м3 (з ПДВ)- для населення,
- 9,92 грн/м (з ПДВ) - для бюджетних установ та організацій,
- 12,94 грн/м (з ПДВ) - для інших споживачів.
Тобто, порівняно з затвердженими тарифами від 14.01.2011 р., тарифи на послуги з централізованого водопостачання від 15.06.2011 р. було знижено тільки для бюджетних установ і організацій та інших підприємств, а для населення тариф на послугу з централізованого водопостачання залишився без змін.
При визначенні розмірів вказаних тарифів Пришибським КП “ВУЖКГ” було враховано економічно обґрунтовані плановані витрати на послугу з централізованого водопостачання у розмірі 7,19 грн/м3 (висновок Державної інспекції з контролю за цінами у Запорізькій області від 16.09.2010 р. № В201/01-15/3293) та рівень рентабельності:
- 12% - для населення,
- 20% - для бюджетних установ та організацій,
- 50% - для інших споживачів.
Середній тариф, при цьому, по підприємству становив 9,90 грн/м3 (з ПДВ), а планова рентабельність в цілому по підприємству - 14,8%.
Тобто, Рішенням від 15.06.2011 р. № 76 Виконкомом знов затверджено для Пришибського КП “ВУЖКГ” тарифи на послугу з централізованого водопостачання у необґрунтованому розмірі, оскільки плановий рівень рентабельності в цілому по підприємству при таких тарифах є вищим в 1,23 рази за цей же показник, визначений Порядком.
Застосування Підприємством необґрунтованих тарифів на послугу з централізованого водопостачання, встановлених Виконкомом з порушенням визначеного законодавстві порядку формування тарифів, ущемляє інтереси споживачів.
За умови значної конкуренції на ринку такі дії Пришибського КП “ВУЖКГ” були б неможливими, оскільки споживачі користувались би послугами інших підприємств, які дотримуються вимог законодавства.
Відповідно до п. 33 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19.04.1994 р. № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06.05.1994 р. за № 90/299, на адресу Пришибського КП “ВУЖКГ” листом від 01.09.2011 р. № 02-29.3/05-2593 було направлено засвідчену копію рішення адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення від 31.08.2011 р. №47-рш. Також, у даному листі відповідачу було роз'яснено, що штраф у розмірі 10 000,00 грн. сплачується у двомісячний строк з дня одержання рішення територіального відділення, у разі несплати зазначеної суми на підставі ч.5 ст.56 Закону України “Про захист економічної конкуренції” буде нараховуватися пеня за кожний день прострочення сплати штрафу у розмірі 1,5% від суми штрафу.
Копію рішення адміністративної колегії Запорізького тервідділення від 31.08.2011 р. №47-рш Пришибське КП “ВУЖКГ” отримало 06.09.2011 р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення кореспонденції №00959188 від 02.09.2011 р. та поясненнями представників відповідача.
Станом на 18.01.2012 р. зазначене рішення відповідачем не було оскаржено у судовому порядку, суму штрафу у розмірі 10 000,00 грн. не сплачено.
Позивач нарахував Пришибському КП “ВУЖКГ” пеню за період з 08.11.2011 р. по 22.12.2011 р. у розмірі 6 750,00 грн., яка відповідачем станом на 18.01.2012 р. не сплачена.
Судом встановлено, що відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 05.12.2011 р. повним найменуванням відповідача є Пришибське комунальне підприємство “Виробниче управління житлово-комунального господарства”, скорочена назва: Пришибське КП “ВУЖКГ”.
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне зазначити, що правильним найменуванням відповідача є Пришибське комунальне підприємство “Виробниче управління житлово-комунального господарства”.
Оцінивши представлені докази у їх сукупності, вважаю, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Пунктом 1 ст. 3 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" від 26.11.1993 № 3659-ХП (далі Закон) передбачено, що одним з основних завдань Антимонопольного комітету України є участь у формуванні та реалізації конкурентної політики в частині здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на засадах різності суб'єктів господарювання перед законом та пріоритету прав споживачів, запобігання, виявлення і припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.
Пунктами 1, 4, 15 ч. 1 ст. 7 зазначеного Закону визначено, що у сфері здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції Антимонопольний комітет України має повноваження розглядати заяви і справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та проводити розслідування за цими заявами і справами; перевіряти суб'єкти господарювання, об'єднання, органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю щодо дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції та під час проведення розслідувань за заявами і справами про порушення законодавства про захист економічної конкуренції; звертатися до суду з позовами, заявами і скаргами у зв'язку із застосуванням законодавства про захист економічної конкуренції, а також із запитами щодо надання інформації про судові справи, що розглядаються цими судами відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції.
Запорізьким обласним тервідділенням Антимонопольного комітету України розглянута справа № 02/36-11 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Пришибського КП “ВУЖКГ”.
Адміністративною колегією Запорізького обласного тервідділення Антимонопольного комітету України було прийнято рішення від 31.08.2011 р. № 47-рш.
Зазначеним рішенням дії Пришибського КП “ВУЖКГ”, які полягають у застосуванні в 2011 р. необґрунтованих тарифів на послугу з централізованого водопостачання, встановлених з порушенням визначеного законодавством порядку формування тарифів, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною 1 статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого водопостачання у вигляді дій суб'єкта господарювання, який займає монопольне (домінуюче) становище на ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.
За вчинення зазначеного порушення, згідно з ч. 2 ст. 52 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, Пришибське КП “ВУЖКГ” притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 10 000,00 гривень.
Частиною 2 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції” передбачено, що рішення та розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень є обов'язковими до виконання.
Копія рішення № 47-рш від 31.08.2011 р. була надіслана разом із супровідним листом тервідділення від 01.09.2011 р. № 02-29.3/05-2593 та отримана відповідачем 06.09.2011 р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення № 00959188 від 02.09.2011 р.
Статтею 24 Закону України “Про Антимонопольний комітет України” від 26.11.1993 р. №3659-XII визначено, що рішення та розпорядження, що приймаються органами Антимонопольного комітету України, головами його територіальних відділень відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції, надаються особам, які беруть участь у справі, у вигляді їх копій, посвідчених у порядку, встановленому законодавством. Особливості порядку надання та оприлюднення рішень, розпоряджень встановлюються законодавством про захист економічної конкуренції.
Частиною 1 ст. 56 Закону України “Про захист економічної конкуренції” від 11.01.2001 р. №2210-III передбачено, що рішення та розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Відповідно до ч. 3 ст. 56 Закону України „Про захист економічної конкуренції" особа, на яку накладено штраф за рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу.
Отже, кінцевий термін сплати штрафу 07.11.2011 р. В зазначений термін штраф Пришибським КП “ВУЖКГ не сплачено.
Відповідно до ч. 7 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції" у разі несплати штрафу у строки, передбачені рішенням органи Антимонопольного комітету України стягують штраф у судовому порядку.
Отже, тервідділення при накладенні штрафу не вийшло за межі наданої йому компетенції, в частині розміру накладеного штрафу, оскільки дотримувалось вимог ч.ч. 2, 6 ст. 52 Закону України “Про захист економічної конкуренції” та п. 33 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19.04.1994 р. № 5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.05.1994 р. за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29.06.1998 р. № 169-р) (із змінами).
Відповідно до ст. 60 Закону України “Про захист економічної конкуренції” заявник, відповідач, третя особа (у розумінні конкурентного законодавства) мають право оскаржити рішення органів Антимонопольного комітету України повністю або частково до господарського суду у двомісячний строк з дня одержання рішення. Цей строк не може бути відновлено.
Представники відповідача не надали суду доказів оскарження рішення адміністративної колегії Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 47-рш від 31.08.2011 р. у судовому порядку.
Частиною 5 ст. 56 Закону України “Про захист економічної конкуренції” передбачено, що за кожний день прострочення сплати штрафу стягується пеня у розмірі півтора відсотка від суми штрафу. Розмір пені не може перевищувати розміру штрафу, накладеного відповідним рішенням органу Антимонопольного комітету України.
Прострочення сплати штрафу станом на 22.12.2011 р. складає 45 днів (з 08.11.2011 р. по 22.12.2011 р. включно). За прострочення терміну сплати штрафу тервідділенням нарахована пеня. Сума нарахованої пені складає 6 750,00 грн.
Доводи представників відповідача судом до уваги не приймаються, оскільки не знання про внесення змін до чинного законодавства не звільняє Пришибське КП “ВУЖКГ” від відповідальності, а також неможливість сплати підприємством штрафу та пені не є підставою для відмови в задоволенні позовних вимог Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
Факт прострочення доведений матеріалами справи.
Таким чином, вимоги про стягнення з відповідача штрафу у розмірі 10 000,00 грн. та 6 750,00 грн. пені нормативно обґрунтовані, документально підтверджені і підлягають задоволенню.
Враховуючи викладене, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 2 ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, державне мито, від сплати якого позивач у встановленому порядку звільнений, стягується з відповідача в доход бюджету пропорційно розміру задоволених вимог, якщо відповідач не звільнений від сплати державного мита.
Керуючись ст. ст. 44, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства” (72013, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Пришиб, вул. 70 років Радянської влади, буд. 9, ЄДРПОУ 25488818) за позовом Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, ЄДРПОУ 20497824) 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп. штрафу та 6 750 (шість тисяч сімсот п'ятдесят) грн. 00 коп. пені за прострочення терміну сплати штрафу з зарахуванням до загального фонду Державного бюджету України за місцем реєстрації платника податків за кодом бюджетної класифікації доходів 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції», символ звітності 106. Видати наказ.
3. Стягнути з Пришибського комунального підприємства “Виробниче управління житлово-комунального господарства” (72013, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Пришиб, вул. 70 років Радянської влади, буд. 9, ЄДРПОУ 25488818) на користь Державного бюджету Орджонікідзевського району (банк одержувач: ГУДКУ у Запорізькій області, МФО 813015, код ЄДРПОУ 34677145, р/р №31210206700007) 1 411 (одна тисяча чотириста одинадцять) грн. 50 коп. судового збору. Видати наказ.
Суддя К.В. Проскуряков
Рішення господарського суду набирає чинності протягом 10 днів із дня його підписання.
Рішення оформлено і підписано згідно із вимогами ст. 84 ГПК України 19.01.2012.
19.01.2012