21 листопада 2011 року 2а-5089/11/1070
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого - судді Панченко Н. Д. розглянувши у порядку скороченого провадження адміністративну справу
за позовом Сквирської міжрайонної державної податкової інспекції Київської області
дофізичної особи -підприємця ОСОБА_1
проприпинення підприємницької діяльності,
Сквирська міжрайонна державна податкова інспекція Київської області (надалі - позивач) звернулась до Київського окружного адміністративного суду з позовом до фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 (надалі - відповідач) про припинення підприємницької діяльності.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 01.11.2011 відкрито скорочене провадження у даній справі.
Ухвала суду надсилалась відповідачеві за адресою, яка зазначена у Витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців, а саме, АДРЕСА_1. Проте, 18.11.2001 до суду повернувся конверт з довідкою поштового відділення «за зазначеною адресою не проживає»(а.с. 7).
З огляду на приписи статті 35 Кодексу адміністративного судочинства України суд дійшов висновку про повідомлення відповідача своєчасно та належним чином про розгляд справи у скороченому провадженні.
На час прийняття рішення у даній справі заперечення проти позову або заява про визнання позову від відповідача до суду не надходили.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідач, як фізична особа -підприємець зареєстрований Сквирською районною державною адміністрацією Київської області з 31.05.2006, про що видано Свідоцтво № 912913 та перебуває на податковому обліку як платник податків у Сквирській міжрайонній державній податковій інспекцій Київської області з 01.06.2006 за № 1967.
Відповідно до довідки позивача від 25.10.2011 № 1137/9/17-022 (а.с.9) відповідач більше року не подає податкову звітність (остатня податкова звітність була подана за 2009 рік) та у нього відсутня заборгованість зі сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).
З огляду на положення статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991 № 1251-XII, частини другої статті 46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців»від 15.05.2003 № 755-1V, Закону України «Про державну податкову службу в Україні»від 04.12.1990 № 509-XII, підпункту 20.1.12 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України та керуючись приписами статей 11, 14, 33, 35, 86, 94, 1832, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
Адміністративний позов задовольнити.
Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1).
Постанову надіслати державному реєстратору Сквирської районної державної адміністрації Київської області для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішення за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на постанову суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі проголошення лише вступної та резолютивної частини постанови або прийняття постанови у письмовому провадженні,- протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Панченко Н.Д.