Справа № 2-771/118
ОСОБА_1
10 січня 2012 року Золочівський районний суд Львівської області
в складі судді Постигача Б.А.
при секретарі Мацайло О.М.
розглянувши в судовому засіданні в м. Золочеві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,
ОСОБА_1 08.11.2011 року звернулася в суд із позовом, в якому просить розірвати шлюб між нею та відповідачем, що був укладений 31.05.2008 року.
Позовні вимоги обґрунтовує тим, що спільне життя з відповідачем не склалось, він не приділяє їй достатньої уваги, вчиняє конфлікти та сварки, зловживає алкоголем, у них різні погляди на життя.
Із середини серпня 2011 року вони проживають окремо, спільне господарство не ведеться, спільного сімейного бюджету не мають, один одного не люблять.
Її намагання в минулому владнати їхні сімейні стосунки, зберегти сім'ю ні до чого не привели. На даний час примирення між нею та відповідачем не можливе.
В судовому засіданні позивачка покликалась і на те, що на даний час вона підтримує стосунки з іншим мужчиною і має намір сьтрити з ним нову сім'ю.
Відповідач позов визнав і пояснив, що він згідний на розлучення, також йому відомо про стосунки позивачки з іншим мужчиною.
Суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Позивачка та відповідач взаємно погоджуються на розлучення.
Сторони подружнє життя фактично припинили, жодних стосунків як подружжя не підтримують , втратилши одне до одного почуття любові. Позивачка має намір створити нову сім'ю з іншим мужчиною .
Розірвання шлюбу відповідає інтересам обох сторін.
Наведені причини до розлучення дають підстави вважати, про неможливість подальшого перебування позивачки у шлюбі із відповідачем.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що сім'я сторін розпалася, а тому шлюб між ними необхідно розірвати.
Керуючись ст. 209, 212-215 ЦПК України , ст. 112 СК України суд ,
позов задовольнити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, що був зареєстрований 31.05.2008 року у відділі РАЦС Золочівського районного управління юстиції Львівської області ( актовий запис № 51 ).
Позивачці залишити її дівоче прізвище ОСОБА_1 .
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Львівської області протягом 10 днів з дня його проголошення.
Суддя Б. А. Постигач