Постанова від 21.12.2011 по справі 2а/0570/21445/2011

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 грудня 2011 р. справа № 2а/0570/21445/2011

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: 12-45 год.

Донецький окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Чекменьова Г.А.

при секретарі Токмаковій Є.А.

за участю:

представника позивача Бобрової Г.Ю.,

представника відповідача Леончук О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» до Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправним та скасування рішення № 10 від 14 липня 2011 р., -

ВСТАНОВИВ:

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» звернулося до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Добропільської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправним та скасування рішення № 10 від 14 липня 2011 року.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що за результатами планової перевірки ПАТ «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» Добропільською міською виконавчою дирекцією Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності був складений Акт від 20.06.2011 року, який містить висновки Фонду щодо наявності правопорушень з боку Товариства. На підставі висновків, викладених в Акті перевірки, відповідачем було прийнято Рішення від 14 липня 2011 року № 10, де від позивача вимагається повернути неправомірно витрачені страхові кошти у сумі 6431,93 грн. та сплатити штрафні санкції у розмірі 3215,97 грн.

ПАТ «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» з висновками відповідача не погодилося, та зазначило, що відповідач вважає порушенням призначення комісією із соціального страхування допомоги по листу непрацездатності серії АБО № 838566 виданому ОСОБА_3, яка в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності порушувала режим. Відповідно до п. 3.11. Інструкції №29 у разі виявлення під час проведення перевірки страхувальника порушень вимог законодавства, які вплинули або можуть вплинути на виплату матеріального забезпечення і надання соціальних послуг, виникнення необхідності звернення до відповідних органів, виникнення необхідності проведення перевірок в інших підприємствах, установах, організаціях, пов'язаних із сплатою та використанням коштів Фонду страхувальником, відсутності ведення належного бухгалтерського обліку відповідно до вимог чинного законодавства, що унеможливлює проведення перевірки, перевірка призупиняється. Після отримання даних, необхідність яких була підставою для призупинення перевірки страхувальника, перевірка продовжується з урахуванням загальних термінів проведення зазначеної перевірки, про що орган Фонду повідомляє страхувальника. Проте, спеціалістами відповідача при проведенні перевірки перевищені повноваження та зроблено висновок про порушення з боку страхувальника без проведення додаткової перевірки, чи дійсно мало місце порушення режиму з боку ОСОБА_3 на підставі інформації отриманої 05.07.2011р. від КЛПУ «Міського протитуберкульозного диспансеру м. Краматорська» вже після закінчення строку проведення планової перевірки.

Також позивач зазначив, що за висновками відповідача ПАТ «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» виділило путівку №309369 для дорослого і дитини в санаторій ДП «Санаторій «Березівські мінеральні води» з 29.06.2010р. по 19.07.2010р. застрахованій особі ОСОБА_4 без медичних показань для санаторно-курортного лікування, тобто, за відсутністю підстав для одержання путівки - довідки ф. №070/о. Позивач зауважив, що оператором пульту управління ОСОБА_4 було надано заяву про необхідність санаторно-курортного лікування сина та надання відповідної путівки. До заяви ОСОБА_4 додано медичну довідку форми 070/о та свідоцтво про народження ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1. На засіданні комісії із соціального страхування від 26.06.2010 року було прийнято рішення про виділення путівки ОСОБА_4 для дитини у супроводі дорослого, про що було складено відповідний протокол № 44, ОСОБА_4 було виділено путівку до санаторію для лікування нирок, вартістю 6426,00грн. для дитини у супроводі дорослого № 309369 з 29.06.2010 р. з розміром часткової оплати за путівку 20 %, тобто у розмірі 1285,20 грн. Платіжним дорученням № 1652 від 25.06.2010 року було сплачено 20% вартості путівки у розмірі 1285,20 грн.

Позивач вважає, що головною умовою для отримання путівки на санаторно-курортне лікування дитини застрахованої особи є медичні показання того, що дитина дійсно потребує такого лікування. Такі показання засвідчуються відповідною довідкою за формою № 070/о для дитини. З наведеного позивач посилається на відсутність будь-яких порушень з боку ПАТ «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» законодавства про загальнообов'язкове соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, просив визнати протиправним та скасувати рішення від 14.07.2011 р. № 10.

Представник позивача у судовому засіданні підтримала заявлені вимоги з підстав, викладених у позовній заяві.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнала, надала письмові заперечення, зазначила, що порушень порядку проведення перевірки спеціалістами Добропільської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не встановлено. Оскільки згідно закону страхувальники та інші отримувачі страхових коштів у разі порушення порядку використання страхових коштів відшкодовують Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг і сплачують штраф у розмірі 50 відсотків такої суми, відповідачем правомірно прийнято рішення від 14.07.2011 р. № 10 згідно встановленим протягом перевірки фактам. З наведених підстав просила у задоволенні позову відмовити.

Ухвалою суду від 21.11.2011 р. відповідач - Добропільська міська виконавча дирекція Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності замінений належним відповідачем - Донецьким обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яке має статус юридичної особи.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги не підлягають задоволенню за такими підставами.

Позивач - ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» зареєстроване як юридична особа виконавчим комітетом Добропільської міської ради Донецької області 30.10.1996 р., включене до ЄДРПОУ за кодом 00176549 згідно свідоцтву про реєстрацію юридичної особи та довідки з ЄДРПОУ (а.с.8-9).

Відповідно до ст. 2.1 Положення про відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 26.06.2001 № 13, Відділення Фонду та його робочі органи здійснюють, зокрема, контроль за надходженням та використанням коштів Фонду.

Частинами 5 та 6 пункту 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» № 2464-VІ передбачено наступне:

Стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, здійснюється фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості або застосування штрафних санкцій.

На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом.

Реалізуючі вказані повноваження, Добропільською міською виконавчою дирекцією відповідно до п. 3 ч.1 ст. 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" від 18.01.2001 № 2240-ІІІ (надалі - Закон № 2240-ІІІ) зі змінами та доповненнями, абз. 6 п. 7 р. VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010р. № 2464-VІ та п. 3.2 розділу 3 Інструкції "Про порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження", яка затверджена постановою правління Фонду № 29 від 22.12.2010 р. (надалі - Інструкція № 29), було проведено планову документальну перевірку по коштах Фонду у страхувальника ПАТ "ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ" та складено акт перевірки від 20.06.2011 р. (а.с.10-12).

Під час проведення перевірки встановлено порушення ч.2 ст.36 Закону № 2240-ІІІ щодо порядку використання страхових коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 1236,80 грн., порушення ч.2 ст.47 Закону № 2240-ІІІ та п.4.1, п.4.9 Порядку одержання застрахованими особами й членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що оплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженою постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.09 р. № 12 зі змінами та доповненнями на суму 5140,80 грн., порушення ст.48 Закону № 2240-ІІІ, п.1.5 Порядку придбання та забезпечення дитячими новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за кошти ФСС з ТВП, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007 № 48 на суму 54,33грн.

За матеріалами акту перевірки та результатами розгляду заперечень страхувальника Добропільською міською виконавчою дирекцією прийнято рішення від 14.07.2011 р. № 10 про застосування фінансових (штрафних) санкцій, передбачених ст. 30 Закону № 2240-ІІІ. Неправомірно використані страхові кошти склали 6431,93 грн., накладено штраф за порушення порядку використання страхових коштів у розмірі 50 відсотків такої суми у розмірі 3215,97 грн.

Згідно ч. 5 ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів, встановлюється місячний строк.

Судом встановлено, що, не погоджуючись з висновками акту перевірки, ПАТ «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» зверталося з відповідними скаргами до Добропільської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про скасування рішення від 14 липня 2011 року № 10, але оскаржене рішення залишено без змін без змін. Остаточне рішення про результати розгляду скарги прийнято Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 10.10.2011 р. згідно відмітки про реєстрацію вихідної кореспонденції (а.с.21). З наведеного суд дійшов висновку, що, звернувшись з цим позовом 07.11.2011 р. згідно відмітки на позовній заяві, позивач не пропустив строк звернення до адміністративного суду.

Нормою ч. 3 ст. 2 КАС України визначено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

З огляду на вказану норму, суд зазначає, що у відповідності з п.3 ч.2 ст.28 Закону № 2240-ІІІ зі змінами та доповненнями страховик зобов'язаний здійснювати контроль за дотриманням порядку використання страхувальником страхових коштів. Перевірка страхувальників повинна сприяти забезпеченню виконання норм чинного законодавства з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, щодо надходження коштів до бюджету, ефективного та цільового їх використання.

Перевірка страхувальників проводиться згідно з планом-графіком роботи органу Фонду. Планова перевірка, п. 3.4. Інструкції № 29, проводиться за умови письмового повідомлення страхувальника не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення такого заходу за формою. Повідомлення надсилається страхувальнику рекомендованим листом чи телефонограмою або надається під розписку керівнику чи головному бухгалтеру (бухгалтеру) цього страхувальника або уповноваженій керівником особі із зазначенням: дат початку та закінчення її проведення; найменування страхувальника найменування органу Фонду, який проводить перевірку.

Згідно пояснень відповідача повідомлення було направлено факсом 20.05.2011 за формою із зазначенням строку початку та закінчення перевірки. Перевірка проводилася з 15-20.06.2011 р. у строки, зазначені в повідомленні, без додаткового попередження страхувальника за взаємною згодою сторін, про що свідчить фактичний допуск спеціалістів до перевірки та зроблено запис у журналі реєстрації перевірок, від 15.06.2011 № 2. Згідно з п.3.5. Інструкції № 29, перевіряючий надав направлення № 69 від 14.06.2011 головному фахівцю з обліку та звітності ОСОБА_6 на право її проведення.

Таким чином, судом не встановлено порушень порядку проведення перевірки спеціалістами Добропільської міської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Стосовно наслідків перевірки суд зазначає, що в ході перевірки страхувальника ПАТ "ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ" було встановлено, що комісія із соціального страхування призначила допомогу за листом непрацездатності № 838566 виданому ОСОБА_3 за період з 26.08.2010 р. по 25.09.2010 р. (а.с.64), в якому вбачаються підчистки в графі "Відмітка про порушення режиму". Відповідачем зазначено, що з пояснень спеціалістів Добропільської міської виконавчої дирекції ними телефоном з КЛПУ "Міській протитуберкульозний диспансер м. Краматорська" було з'ясовано, що в графі "Відмітка про порушення режиму" листка непрацездатності № 838566 лікарем було зроблено запис про порушення ОСОБА_3 в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності режиму (постійне зловживання алкоголем), що в подальшому підтверджено медичним закладом. Витрати неправомірно віднесені за рахунок коштів Фонду та склали 1236,80 грн.

Відповідно до ч. 3 ст.50 Закону № 2240-ІІІ рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб). Згідно з п.2.2. р. II Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, затвердженого постановою правління Фонду від 23.06.2008 р. № 25, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.07.2008 р. за № 636/15327, комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства зобов'язана: - приймати рішення про відмову в призначенні матеріального забезпечення, про припинення виплати його (повністю або частково), розглядати підставу і правильність видачі листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Частиною 2 статті 36 Закону № 2240-ІІІ передбачено, що застраховані особи, які в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності порушують режим, встановлений для них лікарем, втрачають право на цю допомогу з дня допущення порушення. Відповідно до п. 4.1 Інструкції про Порядок заповнення листків непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на підприємстві та професійних захворювань України від 3 листопада 2004 р. № 532/274/136-ос/1406, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.11.2004 р. за № 1456/10055, при порушенні хворим встановленого режиму зазначається вид порушення. У випадку помилки згідно п. 4.5 Порядку заповнення листків непрацездатності в тексті робиться виправлення тексту, який підтверджується записом "Виправленому вірити", підписом лікуючого лікаря та печаткою установи охорони здоров'я "Для листків непрацездатності".

Відповідачем зазначено, що комісія не використала свої повноваження та не прийняла своєчасно відповідних заходів для з'ясування наявності записів на лікарняному листі та призначила матеріальне забезпечення. Спеціалістами Добропільської міської виконавчої дирекції Фонду в період розгляду заперечень для прийняття вмотивованого рішення у відповідності до п.2.2 р. II Інструкції № 29 зроблено запит до КЛПУ "Міський протитуберкульозний диспансер м. Краматорська" та отримано письмове підтвердження щодо порушення режиму хворою ОСОБА_3, а саме постійне зловживання алкоголем (а.с.46). Позивачем зазначені відомості не спростовані, представником позивача зазначено, що комісія не звернула уваги на забруднення листа непрацездатності, з огляду на характер робочої професії ОСОБА_3

За таких умов суд погоджує доводи відповідача, що у зазначеному випадку комісія із соціального страхування не перевірила причину та характер виправлень у листі непрацездатності при призначенні матеріального забезпечення, що призвело до неправомірних витрат за рахунок коштів Фонду соціального страхування в сумі 1236,80 грн.

Також при перевірці було встановлено порушення порядку використання страхових коштів щодо видачі новорічних подарунків на суму 54,33 грн. За дане порушення до страхувальника застосовані штрафні санкції, передбачені ст. 30 Закону України № 2240-ІП, а саме 50 відсотків суми порушення в розмірі 27,16 грн. Зазначені фінансові санкції, а саме, сума не прийнятих до зарахування витрат 54,33 грн. та штраф 27,16 грн. відображені в рішенні № 10 від 14.07.2011 р. в загальній сумі. Оскаржуючи спірне рішення № 10 від 14.07.2011 р. у повному обсязі, позивач проти вказаного порушення не заперечує і не зазначає його в якості предмету спору.

Крім того, перевіркою позивача встановлено, що в порушення ч.2 ст.47 Закону № 2240-ІІІ комісією із соціального страхування надана путівка для лікування дитини в супроводі дорослого в санаторій "Березовські мінеральні води" з 29.06.2010 р. по 19.07.2010 р. загальною вартістю 6426 грн. за відсутністю медичної довідки форми № 070/о для дорослого для санаторно-курортного лікування застрахованої особи ОСОБА_4 з частковою оплатою 20% (1285,20 грн.) вартості.

Згідно з п. 4.7 Порядку № 12 комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення путівки одному із застрахованих батьків (матері або батькові) або застрахованій особі, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), для лікування дитини в супроводі дорослого за наявності у дитини медичних показань на санаторно-курортне лікування з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків її вартості, а для лікування двох дітей в супроводі дорослого - 10 відсотків її вартості на підставі заяви застрахованої особи та медичних довідок для дорослого та дитини. Отже, комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення щодо виділення путівки для санаторно-курортного лікування дитини в супроводі дорослого за умови наявності медичних показань для санаторно-курортного лікування дитини та дорослого (форма № 070/о) та заяви застрахованої особи. Крім того, путівки для санаторно-курортного лікування дитини в супроводі дорослого оплачуються за рахунок коштів Фонду з урахуванням лікування дорослого та дитини, а в санаторії оформляється медична карта стаціонарного хворого як на дитину, так і на дорослого та призначається хворим відповідне лікування.

Доводи позивача про достатність для надання путівки для лікування дитини в супроводі дорослого лише довідки форми № 070/о для дитини, суд вважає необґрунтованими, враховуючи пряму норму п. 4.7 Порядку № 12 яка передбачає, що путівка надається на підставі заяви застрахованої особи та медичних довідок для дорослого та дитини. Вживання у цій нормі слова “довідок” у множині підтверджує, що такі довідки видаються саме, як для дорослого, так і для дитини. Отже, відповідачем зроблений правомірний висновок про наявність порушення при наданні путівки для лікування ОСОБА_4

Відповідно до п.6.2. Порядку № 12 сума витрат Фонду за путівки, що видані з порушенням цього Порядку, у тому числі не використані, не приймаються до заліку та відшкодовується за рахунок страхувальника. Сума витрат Фонду за путівку № 309369, що видана з порушенням цього Порядку склала 5140,80 грн. (6426 грн.-1285,20 грн.) Закон № 2240-ІІІ визначає правові, організаційні та фінансові основи загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян на випадок тимчасової втрати працездатності, у зв'язку з вагітністю та пологами, у випадку поховання, а також надання послуг із санаторно-курортного лікування та оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей, позашкільного обслуговування.

Відповідно до статті 30 Закону № 2240-ІІІ страхувальники та інші отримувачі страхових коштів у разі порушення порядку використання страхових коштів відшкодовують Фонду в повному обсязі неправомірно витрачену суму страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг і сплачують штраф у розмірі 50 відсотків такої суми.

Згідно ст. 11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Відповідно до ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу, а в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

З огляду на встановлені по справі обставини суд вважає, що позивачем не доведено порушень з боку відповідача вимог закону, тоді як відповідачем надані достатні докази про те, що він діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені законом. Тому, з урахуванням матеріалів справи, суд дійшов висновку, що відповідачем дотримані приписи законодавства, яке регулює відповідні правовідносини, а заявлені по справі позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 11, 17, 69-72, 86, 87, 94, 158-163, 167, 254 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні позову ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ОКТЯБРСЬКА ЦЗФ» до Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправним та скасування рішення № 10 від 14 липня 2011 року - відмовити.

Вступна та резолютивна частина постанови складена у нарадчій кімнаті та проголошена у судовому засіданні 21 грудня 2011 року. Постанова у повному обсязі виготовлена 26 грудня 2011 року.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову може бути подана через Донецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Чекменьов Г.А.