79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
21.12.11 Справа№ 5015/1751/11
Господарський суд Львівської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали заяви:
кредитора:
Державної податкової інспекції у Сихівському районі м. Львова, м. Львів
про:
банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрнафтосервіс”, м. Львів, код ЄДРПОУ 30478670
Суддя Артимович В.М.
При секретарі Савчин І.О.
За участю представників:
від кредитора: не з”явився;
ліквідатор: не з”явився.
На розгляд господарського суду Львівської області поступила заява Державної податкової інспекції у Сихівському районі м. Львова, м. Львів, надалі -кредитор, про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрнафтосервіс”, м. Львів, код ЄДРПОУ 30478670, надалі-боржник, у порядку, встановленому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Ухвалою суду від 31.03.2011 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, засідання суду призначено на 11.04.2011 р.
Постановою суду від 11.04.2011 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатором у справі судом призначено Шимчишина І.С.
Розгляд справи неодноразово відкладався з підстав, вказаних у відповідних ухвалах суду.
В судове засідання 21.12.2011 р. представник кредитора та ліквідатор не з”явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце судового засідання.
У зв”язку з неявкою сторін в судове засідання суд вважає за доцільне розгляд справи відкласти.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, суд, -
1. Розгляд справи відкласти на 30.01.2012 р. о 12 год. 45 хв.
2. Зобов'язати ліквідатора:
надати суду звіт про виконану роботу за весь період діяльності;
повноваження ліквідатора здійснювати з дотриманням вимог Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, при здійсненні своїх повноважень діяти добросовісно, розумно, враховувати інтереси боржника та його кредиторів;
повідомити усіх відомих кредиторів про дату наступного судового засідання, докази надати суду;
3. Явка ліквідатора та представників кредиторів визнається обов”язковою.
Клопотання, пояснення та інші документи подавати за 3 дні до початку судового засідання. Посилання на номер справи - обов'язкове.
Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України, а пояснення по суті спору викласти письмово.
Суддя Артимович В.М.