Справа № 2-а-45/11
11.04.2011 року суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Подобєд О.К., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпродзержинська УМВС України в Дніпропетровській області про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, -
02 листопада 2010 року до Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпродзержинська УМВС України в Дніпропетровській області про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Ухвалою суду від 10.11.2010 року зазначений адміністративний позов був залишений без руху у зв'язку з тим, що до позовної заяви не додано документ, який підтверджує сплату судового збору. Позивачу було надано строк для усунення недоліків до 31.12.2010 року та на його адресу направлено відповідну ухвалу суду. Позивачем в строк не усунені недоліки, тому суд вважає за можливе позовну заяву повернути ОСОБА_1.
На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 106, ч.3, ч.6 ст. 108 КАС України, -
Адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпродзержинська УМВС України в Дніпропетровській області про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення -повернути ОСОБА_1.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання заяви про її оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення та подання апеляційної скарги протягом наступних десяти днів.
Суддя Баглійського
районного суду
м. Дніпродзержинська О.К. Подобєд
| № рішення: | 20795188 |
| № справи: | 2-а-45/11 |
| Дата рішення: | 11.04.2011 |
| Дата публікації: | 18.01.2012 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | Південний районний суд міста Кам’янського |
| Категорія справи: |
| Стадія розгляду: | Розглянуто у апеляційній інстанції (28.02.2014) |
| Результат розгляду: | залишено без змін |
| Дата надходження: | 01.11.2010 |
| Предмет позову: | соціального захисту дітей війни |