Справа №3-1856/07
27 квітня 2007 року м.Червоноград
Суддя Чевоноградсього міського суду Львівської області Кузьмич СМ., розглянувши матеріали, що надійшли від державної податкової інспекції у м.Червонограді про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,громадянку України, працюючу СГД-фізична особа, проживаючу по АДРЕСА_1
за ч.1 ст.163-4Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення №72 від 13.03.2007року, ОСОБА_1. будучи СГД-фізичною особою несвоєчасно подала податковий розрахунок сум
доходу,нарахованого(сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку зв IV кв.2006р. по формі 1ДФ, чим порушила вимоги,ст.19 ЗУ «Про податок з доходів фізичних осіб»,
Дії ОСОБА_1. державною податковою інспекцією у м.Червонограді кваліфіковані за ч.І ст.163-4КУпАП.
Відповідно до ст. 268 КУпАП вважаю можливим розгляд справи у відсутності правопорушника, що не з'явився на виклик суду.
Вина ОСОБА_1. повністю доводиться зібраними по справі доказами: протоколом про адміністративне правопорушення №72 від 13.03.2007р.;актом від 12.03.2007р.
Вивчивши матеріали адміністративної справи,вважаю, що в діях ОСОБА_1. наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1ст.163-4КУпАП.
Керуючись ст.ст. 163-4,283,284 КУпАП, -
постановив :
ОСОБА_1 визнати винною в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу-34грн.
Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає