Постанова від 16.03.2011 по справі 3-1163/11

Справа №3-1163/11

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 березня 2011 року суддя Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Решетнік М.О. розглянувши в м.Дніпропетровську адміністративний матеріал, що надійшов з Бабушкінського РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області у відношенні:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, тимчасово не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_2,

про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 1732 ч.1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

08 травня 2010 року о 13год. 00хв. гр.ОСОБА_1 за місцем мешкання: АДРЕСА_1, вчинив сварку, погрожував фізичною розправою по відношенню своєї сестри гр.ОСОБА_2, чим вчинив насильство в сім'ї.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами адміністративної справи.

Дослідивши матеріали справи, дійшов висновку про доведеність у діях ОСОБА_1 складу правопорушення передбаченого ст.1732 ч.1 КУпАП.

Згідно з п.7 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин: закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.

Відповідно до ч.2 ст.38 КУпАП справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.

Згідно протоколу, адміністративне правопорушення було скоєно 08.05.2010р., таким чином на момент розгляду справи у суді сплинув строк притягнення до адміністративної відповідальності, передбачений ч.2 ст.38 КУпАП, тому вважаю за необхідне на підставі п.7 ст.247 КУпАП провадження по справі закрити.

Керуючись ст.38 ч.2, ст. 1732 ч.1, ст. 284 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по адміністративній справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 передбаченої ч.1 ст.1732 КпАП України закрити.

Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора на протязі 10 (десяти) днів із дня винесення постанови.

Апеляційна скарга чи протест прокурора подаються апеляційному суду через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська.

Суддя

Попередній документ
20590087
Наступний документ
20590089
Інформація про рішення:
№ рішення: 20590088
№ справи: 3-1163/11
Дата рішення: 16.03.2011
Дата публікації: 27.01.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (22.06.2011)
Дата надходження: 11.05.2011
Предмет позову: порушення адмін.нагляду
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГЛУШКОВА ВАЛЕНТИНА ФЕДОРІВНА
ГЛУЩЕНКО ЄВГЕНІЯ ДАНИЛІВНА
ЛЮБИНЕЦЬКА-ОНІЛОВА АЛЛА ГРИГОРІВНА
ПОЙДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРАСОЛОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
СТРОГОВА ГАННА ГРИГОРІВНА
ТЕРЕНТЬЄВ ГЕННАДІЙ ВІКТОРОВИЧ
ТИМОЩЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ЯНКІВ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
суддя-доповідач:
ГЛУШКОВА ВАЛЕНТИНА ФЕДОРІВНА
ГЛУЩЕНКО ЄВГЕНІЯ ДАНИЛІВНА
ЛЮБИНЕЦЬКА-ОНІЛОВА АЛЛА ГРИГОРІВНА
ПОЙДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРАСОЛОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
СТРОГОВА ГАННА ГРИГОРІВНА
ТЕРЕНТЬЄВ ГЕННАДІЙ ВІКТОРОВИЧ
ТИМОЩЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ЯНКІВ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
правопорушник:
Бобецький Микола Олександрович
Бортнік Раїса Сергіївна
Бричук Віктор Анатолійович
Дука Руслан Вікторович
Капітан Сергій Олександрович
Кидименко Олександр Іванович
Костирьова Людмила Миколаївна
Куркубет Сергій Вікторович
Потіхенченко Ольга Сергіївна