79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
12.10.06 Справа № А-8/92
м.Львів
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
Головуючого судді Юрченка Я.О.
суддів Процик Т.С.
Галушко Н.А.
розглянув апеляційну скаргу Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина № 6686 від 15.06.2006р.
на постанову Господарського суду Івано-Франківської області від 06.06.2006р.
у справі № А-8/92
за позовом Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина
до суб»єкта підприємницької діяльності -фізичної особи підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Тисменицького району
про надання дозволу на проведення позапланової виїзної перевірки
за участю представників:
від позивача: не з'явився.
від відповідача: не з'явився.
У вступній частині ухвал Львівського апеляційного господарського суду від 29.06.2006р., від 30.06.2006р., від 03.07.2006р. та постанови від 31.08.2005р. у справі № А-8/92, а також мотивувальній частині ухвали від 30.06.2006р. допущені описки щодо найменування позивача та відповідача: замість слів “за позовом Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина до суб»єкта підприємницької діяльності -фізичної особи підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Тисменицького району», написано: “за позовом суб»єкта підприємницької діяльності -фізичної особи підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Тисменицького району до Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина». Виправлення вказаних описок не зачіпає суті постанови.
Враховуючи наведене та керуючись ст.169 КАС України, -
Виправити описки у вступній частині ухвал Львівського апеляційного господарського суду від 29.06.2006р., від 30.06.2006р., від 03.07.2006р. та постанови від 31.08.2005р. у справі № А-8/92, а також мотивувальній частині ухвали від 30.06.2006р. щодо найменування позивача та відповідача.
Слова “за позовом Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина до суб»єкта підприємницької діяльності -фізичної особи підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Тисменицького району» замінити словами: “за позовом суб»єкта підприємницької діяльності -фізичної особи підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Тисменицького району до Долинської об»єднаної державної податкової інспекції Івано-Франківської області, м.Долина».
Головуючий суддя Юрченко Я.О.
Суддя Процик Т.С.
Суддя Галушко Н.А.