Справа № 2/1713/511/11
22 вересня 2011 року м. Острог
Острозький районний суд Рівненської області у складі:
головуючий суддя - Венгерчук А.О.
секретар - Ткачук А.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Острог позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
встановив
ОСОБА_1 звернулася з позовом в суд до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
До початку розгляду справи по суті позивачка подала суду заяву, в якій просить залишити без розгляду її позов про розірвання шлюбу.
Суд вважає, що заява позивачки про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів не суперечить закону, не порушує будь-чиїх прав та законних інтересів, а тому приймається судом.
Відповідно до п.5 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись п.5 ст.207 ЦПК України, суд ,-
ухвалив:
позовну заву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів залишити без розгляду .
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Острозький районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п'ятиденний строк з дня проголошення ухвали, або в п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали якщо сторона не була присутня під час проголошення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Острозького районного судуОСОБА_3