Постанова від 30.11.2011 по справі 2а/0570/18291/2011

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2011 р. справа № 2а/0570/18291/2011

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: < година >

Донецький окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Стойки В.В.

при секретарі Сальковій В.О.

за участю

представників позивача Дацко А.В., Мастикаш О.В.

представника відповідача не з*явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні позов Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області до Артемівського професійного будівельного ліцею про зобов'язання виконати не вчинені дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Контрольно-ревізійне управління в Донецькій області, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з уточненою під час судового розгляду позовною заявою до Артемівського професійного будівельного ліцею про зобов'язання виконати не вчинені дії.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що Контрольно-ревізійним управлінням в Донецькій області була проведена планова ревізія фінансово-господарської діяльності Артемівського професійного будівельного ліцею за період з 01.06.2009р. по 30.04.2011р. За результатами ревізії був складений акт №03-22/33 від 03.06.2011р., який підписаний директором Артемівського професійного будівельного ліцею та його в.о. головного бухгалтера. На підставі акту відповідачу направлено вимогу від 15.06.2011 р. № 05-03-10-14/6502 про усунення порушень, виявлених ревізією.

В ході ревізії були виявлені порушення діючого законодавства України з фінансових питань, які станом на теперішній час залишаються не відшкодованими.

До теперішнього часу порушення не усунуті, що свідчить про невиконання та порушення вимог ч.2 ст.15 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”, згідно з якою законні вимоги службових осіб державної контрольно-ревізійної служби є обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що ревізуються чи перевіряються.

Просить зобов'язати відповідача не вчинені дії, зазначені в п.п. 4,5,7 листа вимоги -КРУ в Донецькій області від 15.06.2011 р. № 05-03-10-14/6502.

Представники позивача в судове засідання з'явилися, позовні вимоги підтримали, просили їх задовольнити з підстав, які викладені у позовній заяві.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Надав суду письмову заяву про визнання позову та з проханням розглянути справу у відсутності представника.

Заслухавши представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Згідно зі статтею 2 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні” головним завданням державної контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), виконанням місцевих бюджетів. розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.

Державний фінансовий контроль реалізується державною контрольно-ревізійною службою через проведення державного фінансового аудиту та інспектування.

Інспектування здійснюється у формі ревізії та полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності підконтрольної установи, яка повинна забезпечувати виявлення наявних фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб. Результати ревізії викладаються в акті.

Відповідно до статті 11 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні”, плановою виїзною ревізією вважається ревізія у підконтрольних установах, яка передбачена у плані роботи органу державної контрольно-ревізійної служби і проводиться за місцезнаходженням такої юридичної особи чи за місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така планова виїзна ревізія.

Планова виїзна ревізія проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності підконтрольних установ за письмовим рішенням керівника відповідного органу державної контрольно-ревізійної служби не частіше одного разу на календарний рік.

Судом встановлено, що згідно з п.1.1.1.1 плану роботи контрольно-ревізійного управління в Донецькій області на 2-й квартал 2011 року проведена планова ревізія фінансово-господарської діяльності Артемівського професійного будівельного ліцею за період з 01.06.2009р. по 30.04.2011р.

За результатами перевірки був складений акт №03-22/33 від 03.06.2011р., яким встановлені фінансові порушення, які не усунені на теперішній час:

1. Проведеною ревізією з питання «Ревізія витрачання коштів на оплату праці, нарахування на заробітну плату» встановлено, що внаслідок здійснення набору на 2010-2011 навчальний рік учнів, які мають розумові та фізичні вади в кількості 54 осіб, що відповідає 3-м навчальним групам, наказами по закладу від 01.10.2010 №№ 108/2-к, 108/5-к було визначено коло керівних та педагогічних працівників діяльність, яких безпосередньо пов'язана з навчально-виховним процесом та встановлена надбавка до посадового окладу в розмірі 20%.

Внаслідок не дотримання додатку 1 п.1 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 року №643 ( далі Постанова № 643) та п.28 Інструкції №102, якими передбачено за виконання цієї роботи підвищення окладів, недоотримано фізичними особами заробітної плати, за період з 01.09.2010 по 30.04.2011 на загальну суму 15807,51грн. Крім того, з метою доцільності встановлення доплати за кабінети на 2010-2011 навчальний рік працівникам ліцею, згідно наказу по закладу від 03.09.2010 р. № 34-03, в період ревізії було здійснено огляд перелічених кабінетів. На час перевірки матеріали з атестації кабінетів, за керівництво якими було призначено доплату, не надані. В результаті встановлено, що кабінет креслення, керівник ОСОБА_3, не тільки не обладнано наглядними посібниками, він не має навіть світла. На час перевірки приміщення пристосовано під складське, тобто зазначений кабінет існує тільки на папері. При цьому за період з 01.09.2010 по 30.04.2011 здійснювалось нарахування додаткової заробітної плати, що є порушенням абз.2ст.2 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 №108/95-ВР та п.1, додатку 2 Постанови № 643. Загальна сума необґрунтовано нарахованої додаткової заробітної плати склала 1018,30 грн., нарахування на заробітну плату склало 369,65 грн.

Ревізією правильності складання тарифікаційних списків педагогічних працівників встановлено: тарифікаційні списки складені з урахуванням освіти, наданих категорій та стажу роботи, з урахуванням виконання іншої педагогічної роботи, але в порушення п.37 Інструкція №102 при визначенні розміру доплати за перевірку зошитів не враховувалось педагогічне навантаження відведене на вивчення літератури, що призвело до недоотримання фізичною особою заробітної плати, в розмірі 20% ставки за ревізійний період на загальну суму 1236,26 грн.

З метою перевірки виконання Іншої педагогічної роботи, а саме: перевірка письмових робіт та відображення цього виду робіт за журналами теоретичного навчання були перевірені журнали теоретичного навчання за 2009-2010 навчальний рік, за якими встановлено, що протягом учбового року в журналах відсутні відмітки про перевірку зошитів за дисципліною «креслення».

Оскільки журнал теоретичного навчання є єдиним первинним документом щодо підтвердження виконання педагогічного навантаження викладачів, то в даному випадку не підтверджується виконання роботи, тобто оплата праці здійснювалась за фактично не виконану роботу, що є порушенням ст.2 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 №108/95-ВР. Всього виплачено заробітній плати за не відпрацьований час на загальну суму 290,3 грн., нарахування на заробітну плату склало 105,67 грн.

Ревізією наказів та особистих рахунків працівників за період з 01.01.2011 30.04.2011 на виконання вимог п.3.3)а) Постанови № 1298, в частині "визначення доплат за суміщення професій, виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників, за розширення зони обслуговування; надбавок за складність І напруженість у роботі, встановлено нарахування доплати в розмірі 50% окладу, у тому числі: за суміщення посади керівнику структурного підрозділу та встановлення доплати за суміщення посад, які відсутні за штатним розписом закладу. Загальна сума необґрунтовано сплаченої заробітної плати склала 6827,78 грн., нарахування на заробітну плату - 2478,48 грн. Ревізією правильності встановлення надбавки у розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) окремим категоріям педагогічних працівників, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2009 №1130 Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх Навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади, яких віднесені до посад педагогічних працівників» встановлено, що відповідно до п.1 Роз'яснення її застосування наданих Міністерством освіти і науки України від 15.02.2010 №/9-80 та Міністерством праці та соціальної політики України від 17.02.2010 №1632/0/14-10/13 надбавка установлюється педагогічним працівникам, які обіймають посади, що є похідними від професійних назв робіт. На час дійсної перевірки зазначена надбавка не нараховувалась працівнику, який за штатним розписом та записами трудової книжки обіймає посаду старшого майстра. Недоотримано фізичною особою заробітної плати, за ревізійний період на загальну суму 2921,94 грн.

Ревізією наказів встановлено, що в порушення ст.57 Закону України «Про освіту» та п.1 Порядку надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної форми власності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2000 № 898, відповідно наказу від 25.12.2009 № 161 -к була сплачена грошова винагорода всім працівникам ліцею. Загальна сума необґрунтовано сплаченої заробітної плати склала 5634,57 грн., нарахування на заробітну плату ~ 2050,98 грн. На момент проведення ревізії зазначені порушення тривали.

В ревізійному періоді обчислення середньої заробітної плати для оплати щорічних відпусток, компенсацій за невикористані відпустки здійснювалась з дотримання р.ІІІ п. 3 постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок обчислення середньої заробітної плати» від 08.02.95 №100 (із змінами), а саме до розрахунку не були включені премії, що нараховувались працівникам ліцею за підсумками роботи (місяць, квартал, рік). Внаслідок заниження середньої заробітної плати за період з 01.01.2010 по 30.04.2011 недоотримано працівниками ліцею відпускних на загальну суму 6441,4 грн. На момент проведення ревізії зазначені порушення тривали.

Аналогічно обчислення середньої заробітної плати для розрахунку допомоги з тимчасової непрацездатності здійснювалось в порушення до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266, п.п.8,9 Порядку обрахування середньої заробітної плати (доходу) для обрахунку виплат зальнообов'язкового державного соціального страхування, а саме: до розрахунку не було включено премію (місячна, квартальна, річна), з якої сплачувались страхові внески. Внаслідок заниження середньої заробітної плати при обчисленні лікарняних за період з 01.01.2011 по 30.04.2011 недоотримано працівниками ліцею допомоги з тимчасової непрацездатності на загальну суму 6746,24 грн. На момент проведення ревізії зазначені порушення тривали.

Перевіркою особистого рахунку директора ліцею ОСОБА_4, не дотримання вимог контракту, укладеного з Міністерством освіти і науки України в частині оплати праці, не встановлено. Але, при наявності діючого гуртожитку, всупереч п.61 Інструкції №102 додаткова оплата в розмірі 10% посадового окладу директору ліцею не нараховувалась. Недоотримано фізичною особою заробітної плати, за ревізійний період. На підставі викладеного необхідно:

- провести донарахування та виплату заробітної плати працівнику ОСОБА_5 та іншим працівникам ліцею відповідно додатків 15-19,21,34 до акту;

- провести утримання необґрунтовано нарахованої заробітної плати працівникам ОСОБА_3, ОСОБА_6;

2. в порушення п.13 пп.1) абз. 1 Постанови №226 здійснювалось нарахування грошової допомоги в розмірі 42,50 грн., зарахованим на І курс навчання 2009-2010 року учням-сиротам та учням, що знаходяться під опікою. Виплата зазначеної допомоги передбачена при вступі на навчання за рахунок коштів тих закладів, які вони закінчили, що призвело до зайвого нарахування та виплати грошової допомоги на загальну суму 340,00 грн.;

- в порушення п.п.4,5.13 Постанови №226 в результаті невірно визначеного прожиткового мінімуму шістьом учням, при випуску з ліцею було не донараховано грошової допомоги при працевлаштуванні на загальну суму 2250,00 грн. Одночасно з цього самого приводу зайво сплачена матеріальна допомога при працевлаштуванні двадцяти двом учням на загальну суму 4092,0 грн.

- в порушенні абз.2 п.п.1.13 Постанови №226 та ст.8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005 32342-ІУ, зайве нарахована щорічна матеріальна допомога на придбання навчальної літератури в 2009 - 2010 роках дванадцяти учням першого року навчання зі статусом «позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою» на загальну суму 7200,00 грн. Одночасно недоотримано щорічної матеріальної допомоги в 2010 році на придбання навчальної літератури шістнадцятьма учнями другого року навчання зі статусом «діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування» на загальну суму 9600,00 грн.

Суцільною ревізією дотримання норм щорічного поповнення предметів гардероба та текстильної білизни учням - сиротам та учням, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні І - III курсів ліцею, встановлено завищення норм матеріального забезпечення 36 учням, що є порушенням п.п.2.2, 3.1 Наказу №763 та призвело до зайвого нарахування та виплати грошової допомоги в 2009 - 2010 роках на загальну суму 7525,55 грн. Одночасно дев'ятьом учням не донараховано грошової допомоги на загальну суму 4465,35 грн.

Ревізією обґрунтованості списання коштів з рахунку закладу, дотримання їх цільового використання при здійсненні розрахунків з учнями за КЕКВ 1342 «Стипендії», 1343 «Інші поточні трансферти населенню», проведеної шляхом суцільної перевірки нарахувань та видатків, відображених в 2010 році за меморіальними ордерами №№ 2,5 встановлено, що в вересні та грудні було сплачено премію та матеріальну допомогу учням ліцею на загальну суму 37703 грн. за рахунок коштів, передбачених на виплату соціальної допомоги учням пільгових категорій. Виплата здійснена за рахунок економії коштів, що була утворена внаслідок того, що виплати учням - випускникам пільгової категорії матеріальної допомоги з працевлаштування проводились тільки за наданими первинними документами, відповідно умов Постанови №226. Кошти, передбачені за кошторисом на цю мету протягом року не були використані.

Відповідно до п.3.3.3Ї) р. ІІ п. Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Державного казначейства України від 25.11.2008 №495 (Інструкція №495) категорія видатків за КЕКВ 1343 «Інші поточні трансферти населенню» складається з матеріальної допомоги учням з числа дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування. Одночасно виплата матеріальної допомоги, з метою підвищення життєвого рівня, загальному контингенту учнів повинна здійснюватися за рахунок стипендіального фонду закладу, п.7 Постанови №882. Порушення, в частині планування стипендіального фонду, з урахуванням додаткового обсягу в розмірі 10% для забезпечення стимулюючих виплат загальному контингенту учнів, викладено у розділі акту «Правильність складання та затвердження кошторису, внесення до нього змін. Стан виконання кошторису».

Видатки за КЕКВ 1343 «Інші поточні трансферти населенню», відповідно до розрахунку до кошторису передбачались для забезпечення виплат з соціальних стандартів учням пільгових категорій. Фінансування здійснено в межах обрахованої потреби закладу та використано на 100%.

Таким чином встановлено, що за рахунок асигнувань, передбачених на поточні видатки за КЕКВ 1343 «Інші поточні трансферти населенню», здійснені видатки за КЕКВ 1342 «Стипендії», що є не виконанням бюджетної програми на яку вони були отримані та є нецільовим використанням бюджетних коштів, не у відповідності з КЕКВ затвердженим кошторисом в сумі 37703 грн., чим порушено п.8 ст.7, ст.119 Бюджетного кодексу України від 21,06.2001 №2542-III (зі змінами), ч,2 п.5, п.46 Порядку №228, п. 3.3.3 ї) р.ІІ Інструкції №495.

На підставі викладеного необхідно:

- провести донарахування та виплати учням пільгової категорії на загальну суму 16315,35 грн., утримати необґрунтовано сплачені соціальні виплати на Загальну суму 19157,55 грн., відповідно додатків до акту 25-28,31,32.

- відкоригувати видатки 2011 року за КЕКВ 1342 шляхом зменшення фінансування за кошторисом;

3. Внаслідок не відповідності первинних документів (меню з калькуляцією) не підтверджено використання масла вершкового при роздачі гарнірів, що призвело до необґрунтованого його списання. В період ревізії шляхом щоденного прорахунку калькуляцій за березень-квітень 2011 року встановлено необґрунтоване списання продуктів харчування, масла вершкового в кількості 13,725 кг, на загальну суму 894,46 грн., що є порушенням ст. 3, п.1 ст.9 Закону №996, Розділу «Страви з круп» Збірника рецептур, п.п. 2.15, 2.16 Положення №88.

Крім того встановлено не дотримання денної норми споживання чаю, а саме 2-3 грм., замість передбачених 0,5 грм., що призвело, за вказаний період, ~~ і зайвого списання 5,704 кг чаю на загальну суму 664,7 грн. та є не дотриманням Додатку 4 Постанови №1591, п.1 ст.9 Закону №996.

Також в результаті не дотримання п.4 Додатку №4 Постанов» №1591 встановлено, що у святкові та канікулярні дні за період з 01.01.2010 по 31.08.2010 рік не збільшувалась на 10% грошова норма вартості харчування. Недоотримано доходів фізичними особами - учнями-сиротам та учнями, позбавлених батьківського піклування на суму 2950,48 грн.

Одночасно в період з 01.09.2010 по 31.12.2010 вартість харчування учням-сиротам та учням - сиротам, які знаходяться під опікою збільшувалась на 10% не тільки у святкові дні, неділі та на протязі канікулярного періоду, але і в інші дні поточної неділі (субота,середа), що призвело до зайвого нарахування 10% вартості харчування на загальну суму 2178,54 грн.

На підставі викладеного необхідно:

- відшкодувати збитки за необґрунтовано списані продукти харчування за рахунок винних осіб;

- учням пільгових категорій донарахувати до встановленої грошової норми за недільні, святкові та канікулярні дні в сумі 2950,48 грн., одночасно утримати додаткову грошову норму на харчування за суботні дні на суму 2178,54 грн., відповідно додатків 97,98.

Згідно зі статтею 7 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні” головне контрольно-ревізійне управління України, контрольно-ревізійні управління в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі виконують такі функції, зокрема, проводять у підконтрольних установах ревізії фінансово-господарської діяльності, використання і збереження фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильності визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, стану і достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності; здійснюють контроль за усуненням недоліків і порушень, виявлених під час проведення державного фінансового контролю.

Для виконання функцій, визначених у статті 7, згідно зі статтею 10 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні” головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право:

- перевіряти у підконтрольних установах грошові та бухгалтерські документи, звіти, кошториси й інші документи, що підтверджують надходження і витрачання коштів та матеріальних цінностей, проводити перевірки фактичної наявності цінностей (грошових сум, цінних паперів, сировини, матеріалів, готової продукції, устаткування тощо);

- пред'являти керівникам та іншим службовим особам підконтрольних установ, що ревізуються, вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства з питань збереження і використання державної власності та фінансів, вилучати в судовому порядку до бюджету виявлені ревізіями приховані і занижені валютні та інші платежі, ставити перед відповідними органами питання про припинення бюджетного фінансування і кредитування, якщо отримані підприємствами, установами та організаціями кошти і позички використовуються з порушенням чинного законодавства;

- у судовому порядку стягувати у дохід держави кошти, одержані підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства.

Пунктом 10 статті 7 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні” Головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів.

Керуючись п. 7 ст. 10 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”, контрольно-ревізійним управлінням в Донецькій області була направлена вимога на ім'я директора Артемівського професійного будівельного ліцею ОСОБА_4 від 15.06.2011 р. № 05-03-10-14/6502 щодо усунення виявлених ревізією порушень, а саме:

- провести донарахування та виплату сум недоотриманих доходів фізичними особами: по оплаті відпускних на суму 0,76тис.грн., по виплаті надбавок і доплат на суму 3,70 тис.грн. Провести утримання необґрунтовано нарахованої заробітної плати працівникам у зв*язку з необґрунтованою оплатою надбавок і доплат педагогічним працівниками ліцею в сумі 6,11 тис. грн.;

· учням-сиротам та учням, позбавлених батьківського піклування, донарахувати та сплатити компенсації вартості харчування учням-сиротам та учням, позбавлених батьківського піклування на суму 2,95ти.грн. Утримати необґрунтовано сплачені соціальні виплати у зв*язку із зайвим нарахуванням та виплатою грошової допомоги учням-сиротам та учням, позбавленим батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні, на загальну суму 5,69тис.грн., у зв*язку із зайвою оплатою матеріальної допомоги при працевлаштуванні учнів на загальну суму 4,09 тис.грн.; у зв*язку із зайвим нарахуванням та виплатою щорічної матеріальної допомоги на придбання навчальної літератури в 2009-2010 роках дванадцяти учням першого року навчання зі статусом «позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою», на загальну суму 0,6тис.грн.;

· відшкодувати збитки за необґрунтовано списані продукти харчування за рахунок винних осіб на загальну суму 1,56тис.грн.

Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України “Про контрольно-ревізійну службу в Україні”, законні вимоги службових осіб державної контрольно-ревізійної служби є обов'язковими для виконання службовими особами, що ревізуються.

Відповідачем вказана вимога оскаржена не була.

Представник відповідача адміністративний позов визнав в повному обсягу про що надав суду письмову заяву.

Відповідно до ч.3 ст. 136 КАС України, судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примирення сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112,113 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 3 ст. 112 КАС України при повному визнанні відповідачем адміністративного позову і прийнятті його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

З огляду на викладене, суд позовні вимоги Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області до Артемівського професійного будівельного ліцею про зобов'язання виконати не вчинені дії задовольняє.

Відповідно до ст. 94 КАС України судові витрати стягненню не підлягають.

На підставі викладеного та керуючись, ст. ст. 2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 104-107, 110, 112, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позов Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області до Артемівського професійного будівельного ліцею про зобов'язання виконати не вчинені дії задовольнити.

Зобов'язати Артемівський професійний будівельний ліцей (84500, м. Артемівськ, вул. Зелена, 38, код ЄДРПОУ 02542917) виконати не вчинені дії, зазначені в п.п. 4, 5, 7 листа вимоги - КРУ в Донецькій області від 15.06.2011р. №05-03-10-17/6502, а саме:

· провести донарахування та виплату сум недоотриманих доходів фізичними особами: по оплаті відпускних на суму 0,76тис.грн., по виплаті надбавок і доплат на суму 3,70 тис.грн. Провести утримання необґрунтовано нарахованої заробітної плати працівникам у зв*язку з необґрунтованою оплатою надбавок і доплат педагогічним працівниками ліцею в сумі 6,11 тис. грн.;

· учням-сиротам та учням, позбавлених батьківського піклування, донарахувати та сплатити компенсації вартості харчування учням-сиротам та учням, позбавлених батьківського піклування на суму 2,95ти.грн. Утримати необґрунтовано сплачені соціальні виплати у зв*язку із зайвим нарахуванням та виплатою грошової допомоги учням-сиротам та учням, позбавленим батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні, на загальну суму 5,69тис.грн., у зв*язку із зайвою оплатою матеріальної допомоги при працевлаштуванні учнів на загальну суму 4,09 тис.грн.; у зв*язку із зайвим нарахуванням та виплатою щорічної матеріальної допомоги на придбання навчальної літератури в 2009-2010 роках дванадцяти учням першого року навчання зі статусом «позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою», на загальну суму 0,6тис.грн.;

· відшкодувати збитки за необґрунтовано списані продукти харчування за рахунок винних осіб на загальну суму 1,56тис.грн.

Вступна та резолютивна частина постанови проголошена у судовому засіданні 30 листопада 2011р. Постанова виготовлена в повному обсязі 05 грудня 2011р.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її отримання апеляційної скарги.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У випадку подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Стойка В. В.