вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40
15.12.2011 р. справа № 5/77б
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого:
суддів
М'ясищева А.М.
Будко Н.В. , Москальової І.В.
розглянувши апеляційну скаргу
Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька
на постанову господарського суду
Донецької області від 14.07.2011р.
у справі
№ 5/77б (суддя Тарапата С.С.)
за заявою кредитора
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "АСТА" м. Донецьк
до боржника
ТОВ "ФІРМА "РЕМКОМПЛЕКТ-СЕРВІС"
м.Донецьк
про
банкрутство
Державна податкова інспекція у Ворошиловському районі м. Донецька звернулась з апеляційною скаргою на постанову господарського суду Донецької області від 14.07.2011р. по справі №5/77б.
Постановою господарського суду Донецької області від 14.07.2011р. у справі № 5/77б (суддя Тарапата С.С.) визнано боржника -ТОВ „ФІРМА „РЕМКОМПЛЕКТ-СЕРВІС” м. Донецьк банкрутом. Відкрита ліквідаційна процедура та ліквідатором по справі призначено арбітражного керуючого Дорошенка Дмитра Петровича, якого зобов"язано опублікувати в офіційних друкованих органах оголошення про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора; докази публікації оголошення представити суду. По закінченні встановленого судом строку ліквідаційної процедури подати до суду звіт про проведену роботу та документи, передбачені ст.32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Оскаржуючи постанову господарського суду Донецької області від 14.07.2011р. по справі № 5/77б Державна податкова інспекція у Ворошиловському районі м. Донецька просить її скасувати та припинити провадження по справі.
Статтею 91 ГПК України встановлено, що стороні у справі, прокурор, треті особи, особи, які не брали участь у справі, якщо господарський суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право подати апеляційну скаргу на рішення місцевого господарського суду.
Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” сторонами у справі про банкрутство є - кредитори (представник комітету кредиторів), боржник (банкрут).
Учасниками провадження у справі про банкрутство - є сторони, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор), власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника, а також у випадках, передбачених цим Законом, інші особи, які беруть участь у провадженні справи про банкрутство, Фонд державного майна України, державний орган з питань банкрутства, представник органу місцевого самоврядування, представник працівників боржника, уповноважена особа акціонерів або учасників товариств з обмеженою чи додатковою відповідальністю.
Скаржник не є ні кредитором по справі № 5/77б про банкрутство ТОВ „ФІРМА „РЕМКОМПЛЕКТ-СЕРВІС” м. Донецьк, ні учасником провадження у справі.
Крім того, матеріалами справи не підтверджено, а скаржником до апеляційної скарги не додано доказів, того що вирішено питання про його права та обов'язки за оскаржуваною постановою.
Керуючись ст. ст. 91, 106 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Відмовити у прийняті апеляційної скарги Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька на постанову господарського суду Донецької області від 14.07.2011р. по справі № 5/77б.
Справу № 5/77б повернути до господарського суду Донецької області.
Додаток: апеляційна скарга №51737/10/10-013 від 06.12.2011р. з додатком на 4 арк., конверт від 06.12.2011р. (тільки скаржнику).
Головуючий А.М. М'ясищев
Судді: Н.В. Будко
І.В. Москальова
Надруковано: 8 прим.
1. скаржнику
2. ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "АСТА"
3. ТОВ "Компанія з управління активами "Фінінвест-Груп"
4. ТОВ "Фірма Ремкомплект-сервіс"
5. боржнику
6. арбітражному керуючому Дорошенко Д.П.
7. у справу
8. апеляційному суду