83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
26.08.08 р. Справа № 38/116
Суддя господарського суду Донецької області Радіонова О.О.
розглянувши матеріали справи за позовом: Закритого акціонерного товариства “Горлівськтепломережа» м.Горлівка Донецької області
до відповідача: Комунального підприємства “Сервіс» м.Горлівка Донецької області
про стягнення 1296грн.73коп.
за участю
представників сторін:
від позивача: Іванов О.В. юрисконсульт за дов. № 06/5500 від 05.04.2006 р.
від відповідача: не з'явився
Позивач, Закрите акціонерне товариство “Горлівськтепломережа» м.Горлівка Донецької області, звернувся до господарського суду з позовом до Комунального підприємства “Сервіс» м.Горлівка Донецької області про стягнення заборгованості в сумі 1296грн. 73коп.
Позивач у судове засідання 26.08.2008р. зявився, підтримав свої позовні вимоги та просить суд їх задовольнити.
Відповідач у судове засідання 26.08.2008 р. не з'явився, вимоги ухвали суду не виконав, витребувані документи не представив, про причину неявки суд не повідомив, хоча був належним чином повідомлений про час, дату та місце проведення судового засідання, що підтверджено відміткою канцелярії суду.
Для розгляду спору по суті, та керуючись п.п. 1, 2, 3 ст. 77 ГПК України
Відкласти розгляд справи на 10:00 год. 15.09.08 року.
Зобов'язати позивача надати суду правовстановлюючі документи (оригінали для огляду та належним чином завірені копії до справи).
Зобов'язати відповідача надати суду відзив на позовну заяву та докази відсилки відзиву позивачу; правовстановлюючі документи (оригінали для огляду та належним чином завірені копії до справи); довіреність на представника.
Явка представників сторін у засідання суду є обов'язковою.
Суддя Радіонова О.О.
Надруковано 3 примірника
1 - у справу
2 -сторонам по справі
вик. Какуша Н.О.