Справа № 2-н-4676/11
22 листопада 2011 року Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда Іванова Н.Ю. розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» від імені якого діє Центр телекомунікаційних послуг Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу, -
Заявник звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу, в якій просить стягнути з ОСОБА_1 борг за телекомунікаційні послуги та понесені судові витрати.
В заяві про видачу судового наказу зазначено, що ОСОБА_1 мешкає за адресою: АДРЕСА_1.
Відповідно до довідки Адресного бюро м.Кіровограда ОСОБА_1 по обліку АДС ВГІРФО УМВС була зареєстрована Кіровоградська обл., АДРЕСА_1 і ІНФОРМАЦІЯ_1. вибула як померла.
Згідно п.3 ч.3 ст.100 ЦПК України суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу у разі якщо наявні обставини, зазначені у пунктах 2-5 частини другої статті 122 ЦПК України, а саме якщо після смерті фізичної особи, яка є однією із сторін у справі, спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
Відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Керуючись п.4 ч.6 ст.100 ЦПК України, -
Відмовити Відкритому акціонерному товариству «Укртелеком», від імені якого діє Центр телекомунікаційних послуг Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Роз»яснити Відкритому акціонерному товариству «Укртелеком», від імені якого діє Центр телекомунікаційних послуг Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» його право на звернення до суду з тією самою вимогою в позовному провадженні.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Кіровського
районного суду
м.Кіровограда Н. Ю. Іванова