Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.О.Невського/Річна, 29/11, к. 105-106
< Список (При необходимости выбрать) >
< Список (При необходимости выбрать) >
17.11.2011Справа № 5002-3/4440-2011
За позовом Публічного акціонерного товариства «Крименерго», м. Сімферополь (95000, м. Сімферополь, вул. Київська, 74/6)
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Ю-Ай-Ті Крим», м. Сімферополь (95051, м. Сімферополь, вул. К. Маркса/вул. Л. Толстого, 36/12, кв. 4)
про стягнення 8 361,98 грн.
Суддя ГС АРК Соколова І.О.
Представники
Від позивача - представник ОСОБА_1. за дор. № 325-Д від 22.04.11р.
Від відповідача - представник не з'явився, сповіщений належним чином - рекомендованою поштою
Обставини справи: Публічне акціонерне товариство «Крименерго», м. Сімферополь звернулось до Господарського суду АР Крим із позовною заявою до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Ю-Ай-Ті Крим», м. Сімферополь та просить стягнути з відповідача суму заборгованості у розмірі 8 361,98 грн.
Ухвалою ГС АР Крим від 19.10.2011р. справа була прийнята до розгляду та призначена к слуханню на 17.11.2011р.
До дня слухання справи від 16.11.11р. від позивача - ПАТ «Крименерго», м. Сімферополь до суду надійшов пакет документів, затребуваних судом.
У судовому засіданні 17.11.11р. представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, надав суду затребувані документи.
Відповідач не забезпечив явку свого представника у судове засідання, сповіщений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, не надав суду відзив на позовну заяву та затребувані документи.
У зв'язку з неявкою у судове засідання представника відповідача, не наданням ним відзиву на позовну заяву та запрошених документів, суд вважає необхідним справу слуханням відкласти.
У зв'язку з викладеним, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -
1. Відкласти розгляд справи на 08.12.2011р. о 12-00 год.
2. До дня слухання справи:
Позивачу явка.
Відповідачу згідно ст. 10 Конституції України, ст. 21 ЗУ «Про мови в Українській РСР» представити відзив на позовну заяву, оформлений українською мовою; Статутні документи, довідку Держкомстату про включення до ЄДРПО України (оригінали документів - для огляду, копію - у матеріали справи), прийняти участь у звірці розрахунків з позивачем; явка.
Визнати явку представників сторін у судове засідання обов'язковою.
Для пропуску у приміщення мати при собі документ, що посвідчує особу, та цю ухвалу.
Дану ухвалу надіслати за адресами сторін рекомендованою кореспонденцією.
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим Соколова І.А.