Господарський суд Чернігівської області
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 698-166, факс 77-44-62
про порушення провадження у справі
"03" листопада 2011 р. Справа № 5028/18/122/2011
Суддя Сидоренко А.С. розглянувши матеріали за позовом Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»(01061, м. Київ, б-р Шевченка, 18)
В особі: Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком»
14000, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
Відповідач: Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації
14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70
про стягнення 1736,07 грн.
признав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись ст. ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Призначити справу до судового розгляду на 17 листопада 2011 року на 11 год. 10 хв. у приміщенні господарського суду за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20, кабінет 1.
3. Зобов'язати позивача:
- забезпечити явку повноважного представника, останньому мати належним чином засвідчену копію довіреності та документ, що посвідчує особу (паспорт).
4. Зобов'язати відповідача надати:
- відзив на позовну заяву з документами, на підтвердження фактів (обставин), які будуть викладені в ньому;
- положення щодо управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації;
- свідоцтво про державну реєстрацію (виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців);
- забезпечити явку повноважного представника, останньому мати належним чином засвідчену копію довіреності та документ, що посвідчує особу (паспорт).
5. Повідомити відповідача про те, що у разі неявки в судове засідання повноважного представника та неподання витребуваних доказів, справа може бути розглянута на підставі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.
Звернути увагу сторін на те , що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України господарський суд має право стягувати в доход державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за не надіслання у встановлений термін витребуваних господарським судом матеріалів , а також ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
Суддя А.С.Сидоренко
.
.